Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi udostępnia MIUI 12.5 dla flagowca i kolejnego średniaka Redmi

MIUI 12.5 trafia na kolejne modele. Aktualizacja pojawiła się na Xiaomi Mi Mix 3 i Redmi 10X 4G. Na razie te uaktualnienia MIUI 12.5 udostępniono w Chinach.

MIUI 12.5 to aktualizacja, która sukcesywnie trafia na kolejne telefony. Łącznie znajdzie się na kilkudziesięciu modelach chińskiej marki. Tymczasem otrzymują ją dwa następne modele. Tymi są Xiaomi Mi Mix 3 oraz Redmi 10X 4G. Uaktualnienie dla tych smartfonów już pojawia się na pierwszych rynkach.

Xiaomi Mi Mix 3 dostaje MIUI 12.5 na terenie Państwa Środka. Aktualizacja wprowadzana jest wraz z firmware z numerkiem V12.5.1.0.QEECNXM. Waga w przypadku wersji dystrybuowanej drogą OTA wynosi 2,4 GB i bazuje na systemie Android 10. Natomiast w przypadku Redmi 10X 4G jest to oprogramowanie oznaczone ciągiem znaków V12.5.2.0.RJOCNXM, które oparto na Androidzie 11. Tutaj w przypadku dystrybucji drogą OTA rozmiar wynosi 2,7 GB.

kiedy aktualizacja MIUI 12.5 dla Xiaomi Mi Mix 3 Redmi 10X 4G opinie czy warto instalować

Aktualizacja MIUI 12.5 dla Redmi 10X 4G i Xiaomi Mi Mix 3 wkrótce na innych rynkach

Uaktualnienie do MIUI 12.5 dla wspomnianych smartfonów na razie zostało udostępnione tylko dla egzemplarzy z chińskiej dystrybucji. Aktualizacja dla Redmi 10X 4G i Xiaomi Mi Mix 3 trafi jednak wkrótce także do użytkowników z innych regionów. Jest to kwestia maksymalnie kilku najbliższych tygodni.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło (2)

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij