Udostępnij
Tweetnij

Android Auto w końcu otrzyma gry

Android Auto 6.7 beta wprowadza ciekawą nowość. To gry GameSnacks. Taki skrót pojawił się na ekranie. Nowości spodziewajmy się w finalnym Android Auto 6.7.

Android Auto 6.7 w wersji beta wprowadza ciekawą nowość. To gry, które można uruchomić za pomocą specjalnego skrótu GameSnacks. W ten sposób można uzyskać dostęp do kolekcji Google w postaci paczki tytułów opartych na HTML5. Zobaczmy, co tam znajdziemy.

Pierwsze wzmianki na temat skrótu GameSnacks dostrzeżono już parę dni temu. Wtedy to były znaleziska oparte na kodzie źródłowym. Teraz w najnowszej wersji beta Android Auto 6.7 gry zostały już wprowadzone. Dzięki temu można je wypróbować. Poniżej kilka zrzutów ekranowych, które je prezentują.

gry GameSnacks w Android Auto 6.7 beta
gry GameSnacks w Android Auto 6.7 beta

Gry GameSnacks z Android Auto 6.7 beta niewymagające

Dodanie takiej funkcji w Android Auto ma z pewnością sens. Kolekcja gier Google jest prosta. Nie wymagają one mocnego hardware czy szybkiego połączenia internetowego. Dlatego z pewnością sprawdzą się jako prosta rozrywka w samochodach. Na razie rozwiązanie dostępne jest w poglądowej wersji beta. Jednak spodziewajmy się go już w finalnej platformie z numerkiem 6.7. Ta powinna zostać udostępniona w najbliższych tygodniach.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij