Udostępnij
Tweetnij

Huawei wprowadza do oferty na nowo wybrane smartfony z HarmonyOS 2.0

Huawei Mate 40 Pro 4G, 40E i Nova 8 doczekały się nowych wersji. Tym razem z HarmonyOS 2.0. Huawei wprowadza je do oferty z nowym oprogramowaniem.

HarmonyOS 2.0 to nowy system operacyjny Chińczyków, który w postaci aktualizacji trafi na liczne telefony. Tymczasem producent już teraz odświeża część z nich i po prostu wprowadza je na rynek z nowym oprogramowaniem. Tak stało się w przypadku smartfonów Huawei Mate 40 Pro 4G, 40E oraz Nova 8.

Huawei Mate 40 Pro 4G, 40E oraz Nova 8 od teraz w Chinach będą sprzedawane z preinstalowanym systemem operacyjnym HarmonyOS 2.0. To oznacza, że użytkownicy będą mogli korzystać z nowego oprogramowania od razu po wyjęciu smartfonów z pudełek. Pewnie z czasem lista takich sprzętów ulegnie powiększeniu. To w zasadzie wydaje się być pewne.

Mate 40 Pro 4G, 40E i Nova 8 - Huawei wprowadza do oferty na nowe modele z HarmonyOS 2.0
Mate 40 Pro 4G, 40E i Nova 8 - Huawei wprowadza do oferty na nowe modele z HarmonyOS 2.0
Mate 40 Pro 4G, 40E i Nova 8 - Huawei wprowadza do oferty na nowe modele z HarmonyOS 2.0

Huawei Mate 40 Pro 4G, 40E oraz Nova 8 już z HarmonyOS 2.0, a potem kolejne

Huawei ma w ofercie wiele telefonów. Mało tego, bo zamierza zaktualizować do HarmonyOS 2.0 nawet bardzo stare sprzęty. W tym takie modele, jak chociażby P10 czy Mate 9. Tak więc już wkrótce te aktualnie dostępne z pewnością też będzie można kupić z nowym systemem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij