Udostępnij
Tweetnij

Google szykuje dla Androida 12 zamiennik dla widżetu At a Glance

Android 12 wniesie sporo zmian. Obejmą one też widżet At a Glance. Google może go wymienić na Live Space. Zobaczmy, co przyniesie Android 12.

Android 12 wniesie naprawdę mnóstwo nowości, w tym zmiany projektowe oparte na Material You. Niedawno wspominaliśmy wam, że widżet At a Glance doczekał się nowej opcji związanej z pogodą. Wygląda na to, że Google może mieć znacznie większe plany związane z tą funkcją i zastąpi ją poprzez Live Space.

Dokładne plany Google w tej kwestii nie są jeszcze znane. Jednak sam widżet Live Space istnieje. Udało się go doszukać w ustawieniach Asystenta. W systemie Android 12 zastępuje on At a Glance i zdaje się, że będzie oferować znacznie więcej opcji. Ich lista ma być bardziej rozbudowana. Na razie znaleziono tam nowy przełącznik „W sklepie”, który wyświetla listy zakupów i karty nagród zapisane na koncie Pay. Pojawia się też coś dla słuchawek, ale nie wiadomo dokładnie, co to ma być.

Android 12 google widżet At a Glance Live Space
Android 12 google widżet At a Glance Live Space

Finalny Android 12 zapewne z Live Space zamiast widżetu At a Glance

Prace nad nową funkcją na razie trwają. Stąd też nie znamy dokładnych planów Google. Wygląda jednak na to, że sfinalizowany Android 12 rzeczywiście zostanie pozbawiony widżetu At a Glance. W jego miejsce pojawi się nowe Live Space.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij