Udostępnij
Tweetnij

Pierwszy wgląd w zmiany, które wprowadzi nakładka One UI 4.0

One UI 4.0 to kolejna nakładka firmy Samsung. Ma bazować na systemie Android 12. Do sieci wyciekły pewne zrzuty ekranowe. Tak wygląda One UI 4.0.

One UI 4.0 to nakładka firmy Samsung, która już była obiektem przecieków. W sieci swego czasu pojawiła się nawet planowana lista smartfonów do aktualizacji. Teraz zauważono wideo, które miało dać pierwszy wgląd w oprogramowanie i pokazanie nowości. Jednak zostało one usunięte, ale pozostały nam po nim dwa zrzuty ekranowe.

Poniższe zrzuty ekranowe prezentują zmiany z One UI 4.0, które pochodzą z usuniętego filmu. Pewne modyfikacje tu widać. Nowa nakładka wprowadza sekcję Sieć i Internet, która zastępuje w szybkim dostępnie przyciski Wi-Fi, Bluetooth itp. Następnie mamy przeprojektowany obszar Sieci komórkowe. Zmodyfikowano również pewne nazwy.

kiedy nakładka Samsung One UI 4.0 beta Android 12 plotki przecieki wycieki

Nakładka One UI 4.0 jeszcze niedopasowana do systemu Android 12

Android 12 wprowadza sporo zmian wizualnych. Z informacji przekazanych przez źródło wynika, że Samsung jeszcze nie przystosował pod tym kątem One UI 4.0. Ma jednak na to sporo czasu. Dotyczy to m.in. designu Material You, co wymaga ponownego uruchomienia. Programu pilotażowego spodziewajmy się jesienią, a finalnej wersji pod koniec roku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij