Udostępnij
Tweetnij

Google planuje umieścić w Pixelu 5a 5G starszy procesor

Pixel 5a 5G ma otrzymać starszy procesor. Plany Google ujawnia Android 12 DP3. Pod obudową Google Pixel 5a 5G znajdzie się Snapdragon 765G.

Google Pixel 5a 5G to smartfon, który jest coraz bliżej. Telefon był już obiektem różnych przecieków. Nowe informacje o tym urządzeniu ujawnia nam Android 12 DP3, który udostępniono do testów. Tam doszukano się szczegółu związanego z procesorem, który ma znaleźć się pod obudową.

Google Pixel 5a 5G ukrywa się pod nazwą kodową Barbet. Android 12 DP3 skrywa nowe informacje o tym urządzeniu. W kodzie oprogramowania doszukano się referencji powiązanych z platformą sm7250. Jak dobrze wiem, jest to układ Qualcomm Snapdragon 765G.

Android 12 DP3 Google Pixel 5a 5G

Android 12 DP3 potwierdza, że Google Pixel 5a 5G ma procesor z poprzednika

Jeśli tak się stanie, to Google Pixel 5a 5G otrzyma dokładnie ten sam procesor, co zeszłoroczne modele. Trochę szkoda, że producent nie zdecydował się na coś nowszego. Na przykład Snapdragona 768G czy 780G. Tak się jednak nie stanie, z czym trzeba się pogodzić. Premiera nowego telefonu powinna odbyć się w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij