Udostępnij
Tweetnij

Android 12 dostanie funkcję wprowadzoną w Windows 95

Android 12 dostał funkcję wprowadzoną już w Windows 95. To kosz, który będzie można opróżniać. To jedna z wielu nowości, które dostanie Android 12.

Android 12 dostępny jest obecnie w poglądowej wersji i skrywa jeszcze wiele nowości. Google na razie nie odkryło jeszcze wszystkich z nich. Nowe funkcje obejmą coś, co wprowadzono już w systemie operacyjnym Windows 95. To kosz, który można opróżniać z plików.

Google ukryło taką funkcję już w systemie Android 11, ale nie została ona finalnie wprowadzona. To może ulec zmianie w tym roku. Taka funkcja jest częścią Scoped Storage i mogli z niej korzystać deweloperzy, którzy umieszczaliby taką funkcjonalność we własnym aplikacjach. Nie ma jednak pewności, że w finalnej odsłonie systemu Android 12 pojawi się taka opcja.

kiedy Android 12 funkcje Windows 95 kosz

Android 12 może dostać kosz, ale nie musi

Pamiętajmy, że Google poukrywało w nowym zielonym robocie wiele różnych rozwiązań, ale nie wszystkie z nich muszą zostać wprowadzone w finalnej edycji, co warto mieć na uwadze. Czy taki kosz rzeczywiście się pojawi? O tym przekonamy się z czasem. W maju czeka nas wersja beta i tam zobaczymy kolejne nowości.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij