Udostępnij
Tweetnij

Popularny średniak POCO dostaje Androida 11

POCO X3 NFC dostaje ważne uaktualnienie. To aktualizacja oparta na Androidzie 11. Wraz z MIUI 12. Android 11 trafia na POCO X3 NFC na pierwszych rynkach.

POCO X3 NFC to smartfon, który debiutował z MIUI 12 opartym na Androidzie 10. Po kilku miesiącach nadeszła wyczekiwana aktualizacja. Tak, to Android 11 udostępniony również w zeszłym roku. Nowe oprogramowanie pojawia się na pierwszych rynkach. Mogą je pobierać m.in. właściciele telefonu z części krajów Europy.

Aktualizacja dla POCO X3 NFC do systemu Android 11 wprowadza jest wraz z MIUI 12.0.6.0.RJGEUXM. Tak więc jest to oprogramowanie dla smartfonów pochodzących z europejskiej dystrybucji. Software dystrybuowany drogą OTA waży 2,3 GB. Ma też nieaktualne już lutowe poprawki bezpieczeństwa.

kiedy aktualizacja Android 11 MIUI 12 dla POCO X3 NFC opinie
kiedy aktualizacja Android 11 MIUI 12 dla POCO X3 NFC opinie

Android 11 z MIUI 12 dla POCO X3 NFC nie dla wszystkich

Aktualizacja do systemu Android 11 nie jest jeszcze udostępniana wszystkim użytkownikom modelu POCO X3 NFC. Wynika to z faktu, że wdrażane jest jako stable-beta. To oznacza, że dostęp otrzyma tylko część użytkowników. Na podstawie uzyskanej od nich opinii producent podejmie dalsze kroki związane z szerszym udostępnieniem oprogramowania. Na to trzeba będzie jednak jeszcze chwilę poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij