Udostępnij
Tweetnij

Render mający prezentować Xiaomi Mi 11 Pro może być nieprawdziwy

Mi 11 Pro to wyczekiwany smartfon Xiaomi. Render, który wyciekł do sieci, może być nieprawdziwy. Ciągle czekamy na potwierdzenie designu Xiaomi Mi 11 Pro.

Xiaomi Mi 11 Pro nie zadebiutował z tańszą wersją telefonu. Ten ostatni sprzedaje się naprawdę dobrze, choć nie w zielonej edycji. Ostatnio w sieci pojawił się render, który miał prezentować tył obudowy z aparatem. Wyglądało to lepiej w porównaniu do tańszej edycji telefonu. Jednak pojawiają się głosy, że jednak jest nieprawdziwy.

Tak twierdzi część użytkowników w grupie na kanale w Telegramie. Ci uważają, że wspomniany render Xiaomi Mi 11 Pro nie prezentuje rzeczywistego wyglądu flagowca, który mamy zobaczyć za kilka tygodni. Cóż, czy tak jest, to pewnie przekonamy się za jakiś czas. Jeszcze przed premierą dojdzie na pewno do kolejnych przecieków.

kiedy premiera Xiaomi Mi 11 Pro render aparat

Xiaomi Mi 11 Pro z tym samym ekranem, co tańszy model

Wyspę z aparatem z pewnością czekają zmiany. Inaczej ma być jednak w przypadku ekranu Xiaomi Mi 11 Pro. Tutaj plotki mówią o tym, że pojawi się ten sam panel AMOLED, który jest w tańszym modelu. Wyświetlacz jest naprawdę konkretny. Stąd też pewnie decyzja spowodowana brakiem zmiany na coś innego.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij