Udostępnij
Tweetnij

MIUI 12 psuje Redmi Note 8 Pro. Xiaomi puściło wadliwą aktualizację

MIUI 12.0.3.0 dla Redmi Note 8 Pro okazało się być wadliwe. Aktualizacja Xiaomi powoduje problemy. Zobaczmy, czym objawiają się te błędy w MIUI 12.

MIUI 12 dla Redmi Note 8 Pro zostało udostępnione kilka miesięcy temu. Xiaomi niedawno rozpoczęło dystrybucję nowej wersji oprogramowania dla tego telefonu. Uaktualnienie to oznaczone jest ciągiem znaków 12.0.3.0.QGGEUXM i jest dystrybuowane dla egzemplarzy pochodzących z europejskiej dystrybucji. Część użytkowników zaczęło zgłaszać problemy.

Wygląda na to, że aktualizacja MIUI 12.0.3.0 dla modelu Redmi Note 8 Pro jest wadliwa. Jeśli jeszcze nie zainstalowaliście tej wersji software, to najlepiej zrobicie, jeśli się z tym na razie wstrzymacie. W przeciwnym wypadku wasz telefon może stać się niezdatny do użytku. Jak objawiają się błędy?

MIUI 12.0.3.0 dla Redmi Note 8 Pro może powodować bootloop

Część właścicieli modelu Redmi Note 8 Pro raportuje, że po instalacji uaktualnienia MIUI 12.0.3.0 telefon wpada w bootloop. Tak więc nie jest w stanie normalnie się uruchomić. Inni użytkownicy zwracają uwagę na tryb recovery. Wybrane osoby twierdzą, że rozwiązaniem błędów pozostaje tylko fabryczny reset sprzętu. Poniżej wideo jednego z użytkowników.

Opisane wyżej problemy nie występują u wszystkich właścicieli smartfona Redmi Note 8 Pro. Nie wiadomo, czym dokładnie są spowodowane. Jeśli jednak jeszcze nie zainstalowaliście uaktualnienia MIUI 12.0.3.0, to na razie lepiej się z tym wstrzymać. Xiaomi zapewne będzie próbowało zaradzić tym błędom.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij