Udostępnij
Tweetnij

One UI 3.0 i Android 11 dla Galaxy Note 20 już jest. Samsung rusza z aktualizacją

One UI 3.0 i Android 11 są już udostępniane na modele Samsung Galaxy Note 20. Aktualizacja zaczęła się pojawiać na wybranych rynkach.

One UI 3.0 oparte na systemie Android 11 trafiło już na modele S20. Teraz nadszedł czas na smartfony Samsung Galaxy Note 20, które wcześniej oprogramowanie miały dostępne w wersji beta. Finalna aktualizacja z nowym oprogramowaniem jest już udostępniana. Raportują o tym wybrani właściciele telefonów.

Android 11 z One UI 3.0 dla modeli Samsung Galaxy Note 20 pojawia się zarówno w przypadku tańszego telefonu, jak i wariantu Ultra. Aktualizacja wprowadza firmware kończący się ciągiem znaków CTL2. To duże uaktualnienie, którego waga w przypadku OTA wynosi 2,5 GB. Znajdziemy tu także aktualne poprawki bezpieczeństwa z grudnia.

aktualizacja One UI 3.0 Android 11 dla Samsung Galaxy Note 20 Ultra kiedy opinie czy warto instalować aktualizacja One UI 3.0 Android 11 dla Samsung Galaxy Note 20 Ultra kiedy opinie czy warto instalować

Android 11 z One UI 3.0 dla Galaxy Note 20 na wybranych rynkach

Aktualizacja do systemu Android 11 z nakładką One UI 3.0 dla smartfonów Samsung Galaxy Note 20 na razie pojawia się w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Na razie nie wiadomo, jak wygląda sytuacja na innych rynkach. Jedno jednak jest pewne. Wkrótce nowe oprogramowanie będzie też udostępniane w innych krajach. W kolejce jest także wiele innych modeli.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło (2)

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij