Udostępnij
Tweetnij

One UI 3.1 w drodze. Samsung udostępni nową aktualizację szybciej

One UI 3.1 to nowa aktualizacja, którą szykuje Samsung. Zobaczymy ją wraz z Galaxy S21. Co ciekawe, nakładka One UI 3.1 może zostać udostępniona szybciej.

One UI 3.1 jest już w przygotowaniu. To większa aktualizacja oprogramowania, którą zobaczmy wraz z Galaxy S21. Samsung udostępni ją także na starsze smartfony. Wygląda też na to, że nakładka ta trafi na zgodne modele, jak Galaxy S20 dostające już Androida 11, znacznie szybciej w porównaniu do uaktualnienia 2.1 z tego roku.

Prowadzenie prac nad One UI 3.1 potwierdził jeden z moderatorów forum firmy Samsung. Tam dowiedzieliśmy się też, że zostanie usunięty błąd z trybem nocnym. To właśnie wypowiedź tej osoby sugeruje nam, że nowa aktualizacja jest nieodległa. Na starsze modele może trafić jeszcze w styczniu lub lutym.

kiedy aktualizacja One UI 3.1 dla Samsung Galaxy S20

Aktualizacja One UI 3.1 wniesie na smartfony marki Samsung nowości

Najpierw One UI 3.1 zadebiutuje wraz z Galaxy S21. Samsung planuje wprowadzić nowe modele na rynek jeszcze pod koniec stycznia. Niedługo po tym firma może zacząć udostępniać nakładkę na starsze telefony. Wniesie ona pewne nowości, które dostaną pozątkowo przyszłoroczne flagowce. Wiemy, że jedną z nich jest możliwość odblokowania urządzenia głosem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij