Udostępnij
Tweetnij

MIUI 12 ujawnia kryptonim składanego smartfona Xiaomi i jego aparat

MIUI 12 ujawnia nam, pod jaką nazwą powstaje składany smartfon Xiaomi. Jego kryptonim to cetus. Ponadto w kodzie nakładki MIUI 12 znaleziono coś jeszcze.

MIUI 12 trafia sukcesywnie na nowe telefony. Testowane są też nowe funkcje. W międzyczasie dostarcza nam też informacji o nowych urządzeniach i tym razem jest to składany smartfon Xiaomi. Dowiadujemy się, pod jaką nazwą powstaje ten sprzęt. Jest nią cetus. Ponadto w kodzie oprogramowania doszukano się czegoś jeszcze.

Poza tym MIUI 12 ujawnia nam też to, jaki aparat dostanie składany smartfon Xiaomi. Cetus ma otrzymać główny sensor z matrycą 108 MP, a więc będzie to kamera z górnej półki. Ponadto zapiski znaleziono w zamkniętej becie dla modelu Mi 10 Pro ujawniają, że ma pracować pod kontrolą jakiegoś procesor Qualcomm Snapdragon.

kiedy składany smartfon Xiaomi cetus MIUI 12

Cetus z MIUI 12 to kryptonim, pod którym powstaje składany smartfon Xiaomi

Składany smartfon Xiaomi nie ma jeszcze pewnej nazwy. W przeszłości pojawiały się plotki mówią o Mi Fold czy jeszcze inne. Jednak samo MIUI 12 na razie nam tego nie potwierdza. Cetus to wyłącznie kryptonim, a nie nazwa gotowego produktu, pod którą trafi on do sklepów. Na więcej informacji trzeba będzie jeszcze poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij