Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi już pracuje nad kolejną nakładką MIUI dla smartfonów

MIUI 13 to nakładka Xiaomi, którą poznamy w 2021 roku. Aktualizacja jest już w przygotowaniu. Wprowadzi ona nowe animacje. Kiedy zobaczymy MIUI 13?

MIUI 13 to nakładka Xiaomi, nad którą wczesne prace zainaugurowano już w kilka miesięcy temu. Nie zobaczymy jej jeszcze w tym roku, ale Chińczycy zaczynają zwiększać wysiłki w związku z przygotowaniem nowego oprogramowania. Dowiadujemy się, że inżynierowie przydzieleni do prac mają skupić się na jednym z aspektów software. W sieci pojawiło się także krótkie wideo prezentujące jedną z nowości.

nowa nakładka Xiaomi MIUI 13 kiedy premiera nowości nowe funkcje co nowego wideo

Poniżej widzicie film, który prezentuje nowe menu zasilania, które znajdzie się w aktualizacji MIUI 13. Inżynierowie Xiaomi obecnie skupiają się na pracach, które mają na celu przygotować nowe animacje. Mają one być płynniejsze. Krótkie wideo z nowością możecie zobaczyć poniżej.

Xiaomi prędko nie pokaże nakładki MIUI 13

Choć prace nad aktualizacją MIUI 13 są coraz większe, tak nowa nakładka Xiaomi nie zostanie prędko zaprezentowana. Firma już pewnie tworzy testowe ROM-y dla wybranych urządzeń. Jednak na razie na potrzeby wewnętrzne. Publiczny program pilotażowy zostanie pewnie uruchomiony dopiero w przyszłym roku.

MIUI 13 będzie dużą aktualizacją oprogramowania dla smartfonów Xiaomi. Na razie jest zbyt wcześnie, aby mówić o tym, jakie pojawią się nowości. Powyższe wideo to pierwszy przeciek. Na więcej szczegółów trzeba będzie jeszcze poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij