Udostępnij
Tweetnij

Samsung może nie traktować modeli S30 i Note 30 w roli pełnych flagowców

Galaxy S30 i Galaxy Note 30 to flagowce, które Samsung pokaże w 2021 roku. Tak naprawdę firma może ich nie traktować w tej roli, a kolejne z serii Z.

Samsung Galaxy S30 i Galaxy Note 30 to smartfony, które zobaczymy w 2021 roku. W zasadzie powinny to być kolejne flagowce z obu serii. Jednak Koreańczycy mogą zmienić podejście w tej kwestii. Przyszłość może malować się inaczej i rąbka tajemnicy uchyla nam leaker Ice Universe, który w przeszłości dostarczał nam sprawdzone plotki z obozu firmy.

Leaker zauważa, że już teraz nie pojawiają się droższe modele z serii A, a jedynie takie średniopółkowe. Może to wynikać z tego, że uzupełniają ją modele z linii S20 i ostatnie notatniki. To droższe smartfony, ale w przypadku telefonów Galaxy S30 i Note 30 ma być tak, że nie będą to już pełne flagowce. Ich rolę ma przejąć inna linia telefonów.

Samsung Galaxy S30 Plus baterie plotki przecieki wycieki kiedy premiera specyfikacja dane techniczne Galaxy Note 30

Samsung Galaxy S30 i Galaxy Note 30 to niepełne flagowce i zastąpi je seria Z

Samsung Galaxy S30 i Galaxy Note 30 mają być takimi niepełnymi flagowcami. Topową ofertę producenta ma wypełnić seria Z. To właśnie w składanych smartfonach Koreańczycy upatrują przyszłości, co zresztą widać. Z Fold 2 nawet doczekał się w tym roku osobnej konferencji, na której zaprezentowano możliwości tego urządzenia. Wygląda na to, że od 2021 roku klienci będą mogli liczyć na najwięcej właśnie w przypadku tej serii.

Samsung Galaxy S30 ma zadebiutować w lutym. Natomiast modeli Galaxy Note 30 spodziewajmy się dopiero latem. Wiemy też, że firma pracuje nad co najmniej trzema nowymi smartfonami ze składanymi ekranami. Wśród nich jest model Z Fold 3.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki do komunikatora WhatsApp

źródło: Twitter (2)

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij