Udostępnij
Tweetnij

Magic UI 4.0 również zaprezentowane. Te smartfony Honor dostaną je najpierw

Magic UI 4.0 beta zapowiedziano wraz z EMUI 11. Nakładka trafi najpierw na modele Honor V30 i 30. Wiemy już, jakieś nowości wnosi aktualizacja Magic UI 4.0.

Magic UI 4.0 beta to EMUI 11 zapowiedziane na HDC, ale pod zmienioną nazwą. Nowa nakładka Huawei zostanie udostępniona do testów najpierw użytkownikom smartfonów Honor V30 i Honor 30. Potem oczywiście trafi także na inne urządzenia. Znamy już nowości, które wprowadza to uaktualnienie.

aktualizacja Magic UI 4.0 EMUI 11 Honor V30 Honor 30

Magic UI 4.0 beta dla modeli Honor V30 i 30 wnosi te same nowości, co EMUI 11

Magic UI 4.0 i EMUI 11 w rzeczywistości są jedną i tą samą nakładką. Po prostu część modeli marki Honor ma oprogramowanie pod zmienioną nazwą. Tak więc spodziewajmy się zmian w interfejsie użytkownika, które obejmują nowe, płynniejsze animacje czy przeprojektowany Allways on Display. Następnie mamy inteligentne wiele okiem. Aktualizacja wprowadzi też nowości związane z ochroną prywatności czy lepszą współpracę w całym ekosystemie.

Pamiętajmy te, że Magic UI 4.0, jak i zresztą EMUI 11, bazuje na systemie Android 10, a nie najnowszym Androidzie 11. Wynika to z faktu, że Huawei nie ma dostępu do platformy z usługami Google. Dlatego korzysta z ogólnodostępnego AOSP. Stąd musiał zdecydować się na taką, a nie inną wersję.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij