Udostępnij
Tweetnij

Wiemy, kiedy Huawei planuje zapowiedzieć EMUI 11

EMUI 11, HarmonyOS 2.0 i HMS 5.0 to nowe oprogramowanie Huawei, które zobaczymy w trakcie HDC 2020. Wiemy już, kiedy odbędzie się tegoroczna konferencja dla deweloperów. Huawei ujawniło konkretne terminy. Zapowiedzi aktualizacji EMUI 11 i innego nowego oprogramowania spodziewamy się pierwszego dnia wydarzenia.

EMUI 11, HarmonyOS 2.0 i HMS 5.0 to większe aktualizacje oprogramowania Huawei, nad którymi obecnie pracuje firma. Producent już wcześniej przekazał, że zamierza zapowiedzieć nowe oprogramowanie jeszcze w tym kwartale. Teraz poznajemy dokładne terminy. Chińczycy zamierzają pochwalić się nowym software w trakcie HDC 2020.

Konferencja HDC 2020 (Huawei Developers Conference) to wydarzenie dla deweloperów. To właśnie w trakcie tego eventu zobaczymy po raz pierwszy EMUI 11 oparte na Androidzie 11, HarmonyOS 2.0 i HMS 5.0. W tym roku będzie to w dniach 10-12 września, co producent już potwierdził na łamach własnych kanałów społecznościowych. Sprzedaż biletów rozpoczyna się dziś.

EMUI 11 aktualizacja Android 11 dla Huawei P30 Mate 20 Pro jakie smartfony kiedy premiera aplikacje HDC 2020 HarmonyOS 2.0 HMS 5.0

Huawei pokaże EMUI 11, HarmonyOS 2.0 i HMS 5.0 pierwszego dnia HDC 2020

Domyślamy się, że Huawei zaprezentuje EMUI 11, HarmonyOS 2.0 oraz HMS 5.0 w trakcie pierwszego dnia HDC 2020. Sesje dla deweloperów poprzedzi konferencja, w której trakcie odbędzie się oficjalna zapowiedź nowego oprogramowania. Wtedy poznamy najważniejsze nowości i pewnie dowiemy się także, kiedy rozpoczną się beta testy.

W trakcie HDC 2020 Huawei zapewne ujawni też listę smartfonów, które dostaną aktualizację do EMUI 11. Na razie mamy tylko taką nieoficjalną. Powstała ona na bazie dotychczasowych harmonogramów udostępniania nowego oprogramowania przez Chińczyków.

Przeczytaj także: 8 wskazówek do komunikatora Messenger

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij