Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Note 20 ma dynamicznie przełączać się pomiędzy 60 a 120 Hz

Samsung Galaxy Note 20 dostanie ekran, który zaoferuje odświeżanie obrazu w 60 lub 120 Hz. Co ciekawe, Koreańczycy mogą dodać opcję dynamicznego przełączania się pomiędzy oboma trybami. Taka opcja była planowana już z myślą o wyświetlaczu modeli S20. Jednak opcji 120 Hz dla rozdzielczości QHD+ nie będzie.

Samsung Galaxy Note 20 ma otrzymać ekran umożliwiający odświeżanie obrazu w 120 Hz. W sieci pojawiły się nowe plotki związane z tą funkcją wyświetlacza. Przekazał je leaker Ice Universe, który w przeszłości dostarczał nam sprawdzone informacje z obozu Koreańczyków. Zobaczmy więc, czego nowego się dowiadujemy.

Według źródła informacji ostatni firmware dla modelu Samsung Galaxy Note 20 Ultra zawiera opcje dynamicznego dostosowywania odświeżania obrazu. Tak więc po jej włączeniu ekran jest w stanie sam przełączać się pomiędzy 60 a 120 Hz. Jak jednak dodaje, dalej nie ma możliwości ustawienia wyższego odświeżania dla rozdzielczości QHD+. Ma to być możliwe tylko przy Full HD+. Tak więc tego problemu z modeli S20 nie udało się rozwiązać, a szkoda. Użytkownik będzie ponownie musiał dokonać wyboru względem tego, co jest dla niego ważniejsze.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra ekran 120 Hz plotki przecieki wycieki

Samsung Galaxy Note 20 z premierą na Unpacked

Samsung Galaxy Note 20 i wariant Ultra zostaną pokazane w trakcie konferencji Unpacked, która odbędzie się 5 sierpnia. Do wydarzenia pozostało niewiele czasu. Tam też spodziewamy się debiutu nowych smartfonów ze składanymi ekranami. Nie wiadomo jednak, jak będzie ostatecznie z modelem Z Fold 2. Pewne plotki mówią o tym, że ten telefon może zostać pokazany w późniejszym terminie, co warto mieć na uwadze.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij