Udostępnij
Tweetnij

Aparat Google 7.4 dodaje przełącznik 4K. Jest też wsparcie dla modeli Pixel 5

Aparat Google 7.4 to nowa aplikacja, która dodaje ciekawe funkcje. Pojawia się także wsparcie dla smartfonów Pixel 5, które zobaczymy jesienią. W uaktualnionym Aparacie Google dodało przełącznik dla wideo w jakości 4K. Ponadto pojawia się też zoom 8x dla filmów, ale tylko dla ostatnich telefonów Pixel 4.

Aparat Google 7.4 to najnowsza wersja popularnej aplikacji na urządzenia z czystym Androidem. Najnowsze uaktualnienie oprogramowania wnosi użyteczne funkcje, w tym przełącznik 4K dla nagrywanych filmów. Ponadto dodaje wsparcie dla smartfonów Pixel 5, które to zobaczymy dopiero za kilka miesięcy. Prace nad nimi jednak przebiegają już od jakiegoś czasu.

Aparat Google 7.4 wprowadza przełącznik dla wideo 4K, który pozwala szybko przełączyć tryb. Jednak ciągle nie ma możliwości nagrywania takich filmów w 60 klatkach na sekundę. To możliwe jest w przypadku jakości 1080p. Pojawia się także opcja dla przybliżenia 8x dla wideo. Jednak wyłącznie dla modeli Pixel 4. Stało się to możliwe dzięki wykorzystaniu algorytmu Super Res Zoom.

Aparat Google 7.4 przełącznik 4K zoom 8x Pixel 5 aplikacja
fot.: Telegram @AAmedeus
Aparat Google 7.4 przełącznik 4K zoom 8x Pixel 5 aplikacja
fot.: Telegram @n0white

Aparat Google 7.4 to też wsparcie dla modeli Pixel 5

W pliku Manifest z aplikacji Aparat Google 7.4 pojawia się także informacja o dodaniu wsparcia dla smartfonów Pixel 5 i 4a. Te pierwszy ma konfigurację kamery oznaczoną rokiem 2020. W przypadku drugiego jest to „połowa 2020 roku” Jest bardzo możliwe, że znajdują się tam jakieś informacje techniczne o aparatach. Tych jednak na razie jeszcze się nie doszukano.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i funkcje z WhatsApp

źródło: XDA-Developers

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij