Udostępnij
Tweetnij

Google udostępni live stream z premiery Androida 11 beta (aktualizacja: zmiana daty)

Android 11 beta lauch to wydarzenie, które odbędzie się już za kilka dni. Wtedy Google zaprezentuje nowy system operacyjny dla smartfonów i innych urządzeń. Następnie zostanie uruchomiony program pilotażowy z oprogramowaniem Android 11 beta. System będzie można testować także na innych smartfonach od Pixeli.

Aktualizacja: Wydarzenie Android 11 beta launch jednak nie odbędzie się w planowanym terminie. Google przekazało, że nie jest to odpowiedni moment na świętowanie. Dlatego event nie odbędzie się 3 czerwca. Nastąpi to w późniejszym, na razie jeszcze nieznanym terminie, który to zostanie podany z czasem. Nowa wersja testowa systemu też nie zostanie udostępniona w przyszłym tygodniu.

Android 11 beta launch to wydarzenie, które odbędzie się dokładnie 3 czerwca. Tego dnia Google zaprezentuje nowe oprogramowanie, które początkowo miało zostać pokazane w trakcie konferencji I/O 2020. Ta została odwołana w wyniku zaistniałej na świecie sytuacji. Tak więc całość trzeba było przenieść na inny termin.

Android 11 Beta launch kiedy nowy system Google

Android 11 beta będzie poglądową wersją platformy Google, która zostanie udostępniona po kilku edycjach Developer Preview. Te pierwsze przeznaczone były głównie dla deweloperów i cechowały się mniejszą stabilnością. W becie powinno być już mniej błędów. Co ważne, oprogramowanie będzie można testować nie tylko na Pixelach. W trakcie eventu powinniśmy poznać wykaz smartfonów, które będą zgodne z poglądową wersją nowego Androida.

Google udostępni live stream z Android 11 beta launch

Wydarzenie będzie można oglądać na żywo, bo Google udostępni live stream. Początek zaplanowano na godzinę 17:00. Powyżej możecie sobie ustawić przypomnienia. Finalna odsłona systemu powinna zostać udostępniona w okolicy września tego roku. Dokładny termin poznamy z czasem.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij