Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi wprowadza na własne telewizory tryb dziecka

PatchWall to autorska nakładka Xiaomi na telewizory, która cały czas jest rozwijana. Firma wprowadza kolejną nowość i jest nią tryb dziecka. Oferuje on blokadę rodzicielską. Ponadto telewizory Xiaomi z PatchWall otrzymają także bezpłatną zawartość edukacyjną oraz uniwersalne i bezpieczne wyszukiwanie.

PatchWall to nakładka na system Android TV, który znamy z modeli Xiaomi. Wybrane telewizory niedawno dostały dużą aktualizację oprogramowania z numerkiem 3.0. Teraz zapowiedziano tryb dziecka, który zapewni rodzicom ciekawe funkcje. Pozwolą one na kontrolowanie dostępu do treści oraz bezpieczne korzystanie z urządzeń przez najmłodszych.

Nowości zapowiedział na Twitterze jeden z pracowników Xiaomi, który zajmuje się PatchWall, Eshwar. Wyjaśnił on pokrótce, co takiego wkrótce dostaną telewizory chińskiej marki. Będą to funkcje, które z pewnością docenią rodzice. Co dokładnie wprowadzi wspomniany tryb dziecka?

Tryb dziecka dla nakładki Xiaomi PatchWall to nie tylko kontrola rodzicielska

Telewizory Xiaomi z nakładką PatchWall otrzymają kontrolę rodzicielką. Tryb dziecka pozwoli więc kontrolować pociechy przed Smart TV. Zapewne za pomocą kodu PIN. Następnie pojawi się bezpieczne i uniwersalne wyszukiwanie. Ma również zostać dodana specjalna zawartość edukacyjna. Nowości te na razie zostaną wprowadzone w Indiach. Nie wiadomo, jak to będzie wyglądało na innych rynkach.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij