Udostępnij
Tweetnij

Android 11 Beta – nowy system Google z datą premiery

Android 11 Beta zostanie udostępniony w przyszłym miesiącu. Jest data premiery, którą podało Google. Zrobiono to na stronie poświęconej edycji Developer Preview, którą to obecnie można testować. Premierze systemu Android 11 Beta będzie towarzyszyć specjalne wydarzenie, które będzie można obejrzeć w YouTubie.

Android 11 Beta nie jest jeszcze dostępny. Dotychczas udostępnione przez Google wersje są edycjami Developer Preview. Oprogramowanie miało zadebiutować w trakcie konferencji I/O 2020, którą to jednak odwołano. Dlatego harmonogram prac uległ pewnym zmianom. Wiemy, kiedy jednak spodziewać się systemu.

Android 11 Beta kiedy nowy system Google

Google przekazało, że Android 11 Beta zadebiutuje dokładnie 3 czerwca. Tego dnia odbędzie się pokaz możliwości oprogramowania, który pewnie wcześniej planowany był na I/O 2020. Teraz przygotowywane jest wydarzenie, które będzie można obejrzeć na YouTubie. Poniżej zwiastun, który opublikowano w serwisie.

Google usunęło informację poświęcone systemowi Android 11 Beta ze strony

Prawdopodobnie informacje te zostały umieszczone zbyt wcześnie, gdyż Google już je usunęło ze wspomnianej strony. Co nie zmienia faktu, że Android 11 Beta rzeczywiście powinien zadebiutować na początku przyszłego miesiąca i data ta pewnie nie ulegnie zmianie. Pamiętajmy, że będzie to bardziej stabilne wydanie od edycji Developer Preview. Sam powyższy film pozostał.

Co ważne, Android 11 Beta to system, który będzie można instalować nie tylko na Pixelach. Google ogłosi wybrane smartfony partnerów, których właściciele również będą mogli wypróbować nowe oprogramowanie. Zbyt wielu takich modeli jednak nie będzie. Nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij