Udostępnij
Tweetnij

EMUI 10.1 – aktualizacja dla Huawei P30 i Mate 20 doda kolorowe AoD

EMUI 10.1 to większa aktualizacja oprogramowania, która trafi też na modele Huawei P30 oraz Mate 20. Wiemy, że w tej wersji pojawi się kolorowe AoD, czyli odświeżone Always on Display. W ten sposób użytkownicy smartfonów dostaną więcej opcji. Na razie EMUI 10.1 dostępne jest w Chinach w poglądowej wersji beta.

EMUI 10.1 beta jest już dostępne na wybrane smartfony Chińczyków i ostatnio ogłoszono kolejne. Aktualizacja pojawi się także na modelach Huawei P30 oraz Mate 20. W tej wersji pojawia się kolorowe AoD. Wiemy, że Always on Display przeprojektowano. Firma ujawniła to już wcześniej i teraz rzeczywiście dowiadujemy się, że taka funkcja została dodana w poglądowej wersji oprogramowania.

Kolorowe AoD z EMUI 10.1 wprowadza nie tylko zmiany z zakresu barw stosowanych dla tej funkcji. Dodano także nowe efekty wizualne. W tym takie, które dają efekt 3D. Sprawia to, że ekran ma jakby dodatkową głębię w trzecim wymiarze. Wygląda to całkiem ciekawie.

Aktualizacja EMUI 10.1 na smartfony Huawei P30 Mate 20 Pro nowy Always on Display kolorowe AOD

Huawei P30 i Mate 20 dostaną kolorowe AoD z EMUI 10.1 dopiero za jakiś czas

Niestety, na dostępność nowej funkcji trochę trzeba będzie poczekać. Obecnie EMUI 10.1 zostało dopiero udostępnione w poglądowych wersjach beta dla tych użytkowników, którzy wcześniej zgłosili chęć testowania nowej nakładki. Możliwe jest to na razie na telefonach z chińskiej dystrybucji. Na tych z globalnej na razie nie.

EMUI 10.1 w postaci aktualizacji w przypadku wymienionych wyżej modeli zapewne najpierw trafi na pokład smartfonów Huawei P30. Dopiero jakiś czas później pojawi się na starszych modelach Mate 20. Na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać. Jak też wypatrywać więcej informacji o nowościach.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij