Udostępnij
Tweetnij

Galaxy Note 20 ma być bardzo podobny do modeli S20

Galaxy Note 20 prawdopodobnie nie będzie znacząco różnić się od modeli Galaxy S20. Design powinien pozostać bez większych zmian, co potwierdzają dwa sprawdzone w przeszłości źródła. Specyfikacja i aparat modeli Samsung Galaxy Note 20 również będą zbliżone do serii S20. Nowe flagowce z S Pen będą jednak kanciaste.

Samsung Galaxy Note 20 jest już w trakcie przygotowywania. Wiemy, że  w drodze są co najmniej dwie wersje telefonu. Teraz dowiadujemy się, że design nowych flagowców z  S Pen nie będzie znacząco różnić się od tego, który znamy z serii Galaxy S20. Informacje przekazali dwa sprawdzeni w przeszłości leakerzy, którzy dostarczali nam już dużo potwierdzonych plotek.

Design modeli Samsung Galaxy Note 20 oraz specyfikacja czy aparaty pozostaną bez większych zmian. To oznacza, że powinniśmy spodziewać się podobnych podzespołów oraz wyglądu obudowy. Pewnie nadal będzie to ekran z okrągłym wcięciem dla kamery do selfie. Natomiast z tyłu spodziewajmy się prostokątnej wyspy z kamerą. Jednak pewna zasadnicza różnica będzie.

design Samsung Galaxy Note 20 Galaxy S20 kiedy premiera ekran 120 Hz plotki przecieki wycieki słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds 2 Canvas

Design Galaxy Note 20 podobny do Galaxy S20, ale z pewną różnicą

Jak wyjaśnia Max Weinbach, Samsung Galaxy Note 20 będzie podobny do modeli Galaxy S20. Jednak sama obudowa nie będzie miała tylu krągłości. Pojawią się prostsze narożniki i zasadniczą różnicą będzie także piórko S Pen. Więcej informacji nie przekazano.

Kernel modeli S20 sugeruje, że Samsung Galaxy Note 20 otrzyma procesor Qualcomm Snapdragon 865. Telefony powinniśmy zobaczyć w okolicy sierpnia tego roku. Dokładny design pewnie zostanie ujawniony w czerwcu. Wtedy dowiemy się, na ile te plotki okażą się prawdziwe.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Twitter (2)

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij