Udostępnij
Tweetnij

Huawei Mate 20 Pro dostaje marcową aktualizację

EMUI 10 Stable na Huawei Mate 20 Pro trafiło już wcześniej. Teraz na smartfonach pojawia się marcowa aktualizacja z aktualnymi poprawkami. Wprowadza je uaktualnienie do EMUI 10.0.0.188. W przypadku Huawei Mate 20 aktualizacja dystrybuowana drogą OTA waży niespełna 170 megabajtów i jest już udostępniana w Europie.

EMUI 10 Stable trafiło na Huawei Mate 20 Pro i tańszą wersję flagowca kilka miesięcy temu. Potem aktualizacja zaczęła pojawiać się szerzej. Tymczasem na tych smartfonach pojawia się marcowa aktualizacja. Wnosi ona poprawki bezpieczeństwa, dla których biuletyny firma udostępniła już jakiś czas temu.

Marcowa aktualizacja z EMUI 10 Stable dla Huawei Mate 20 Pro oznaczona jest ciągiem znaków 10.0.0.196. Uaktualnienie dystrybuowane drogą OTA waży nieco ponad 160 MB. Nie jest to więc duży update, a pomniejszy. Co nie zmienia faktu, że warty zainstalowania, gdyż rozwiązuje różne problemy z zabezpieczeniami.

Huawei marcowa aktualizacja marcowe poprawki EMUI 10 Magic UI 3.0 Android EMUI 10 Stable marcowa aktualizacja dla Huawei Mate 20 Pro

Marcowa aktualizacja EMUI 10 Stable dla Huawei Mate 20 Pro już w Europie

Co ciekawe, marcowa aktualizacja z EMUI 10 dla Huawei Mate 20 Pro jest już dostępna także w Europie. Dostępność zgłaszają różni użytkownicy, a więc prawdopodobnie jest ona już szerzej udostępniana. Niedługo dostępność zapewne będzie zwiększana jeszcze bardziej. Oczywiście, wpływ na to mają różne czynniki, jak pochodzenie telefonu.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij