Udostępnij
Tweetnij

Zegar z Galaxy S20 pozwala ustawić na alarm utwór ze Spotify

Galaxy S20 z One UI 2.1 w aplikacji zegar ma ciekawą funkcję. Pozwala ona wybrać alarm ze Spotify i w ten sposób można zapewnić sobie ciekawy budzik. To fajna opcja, która wcześniej dostępna nie była. Nakładka One UI 2.1 pewnie zawiera więcej takich pomniejszych usprawnień. Kolejne z nich zapewne wkrótce zostaną odkryte.

Galaxy S20 to smartfony, które pracują pod kontrolą One UI 2.1, czyli nowej nakładki na Androida 10. Nie wnosi ona większych zmian wizualnych względem tej, którą otrzymały starsze smartfony koreańskiej marki. Pojawiają się jednak pewne pomniejsze udoskonalenia i dobrym przykładem jest tutaj więcej opcji dla narzędzia Screen Zoom. O tym jednak już wam wspominaliśmy, a teraz doszukano się, że można ustawić alarm w aplikacji Zegar pochodzący z platformy Spotify.

Nową funkcję z nakładki One UI 2.1 obrazuje poniższy zrzut ekranowy z Samsunga Galaxy S20. W ustawieniach dźwięku alarmu można wskazać zamiast dzwonka aplikację Spotify. W ten sposób zostanie odtworzona muzyka zaciągnięta z platformy Szwedów. To ciekawa funkcja, która pewnie spotka się z uznaniem części użytkowników telefonów.

Samsung GalaxyS20 One UI 2.1 aplikacja zegar alarm budzik ze Spotify

One UI 2.1 z Galaxy S20 zawiera więcej zmian i usprawnień

W rzeczywistości aktualizacja nakładki One UI 2.1, którą można znaleźć w modelach Samsung Galaxy S20, zawiera więcej udoskonaleń. Wśród nich są m.in. przebudowane AR emoji, nowa funkcja udostępniania muzyki czy lepsza integracja z platformą Google Duo. Pewnie jest tego więcej, ale użytkownicy nie wszystko jeszcze odkryli. Kolejne dni powinny przynieść nam więcej takich szczegółów.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: XDA-Developers

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij