Udostępnij
Tweetnij

Galaxy S20 i Galaxy Z Flip z unikalną funkcją dla Windows 10

Galaxy S20 i Galaxy Z Flip otrzymały ciekawą funkcję związaną z systemem Windows 10. To wspólny schowek, który pozwoli na kopiowanie i wklejanie pomiędzy różnymi urządzeniami. Wiemy, że takie rozwiązanie będzie unikalne tylko dla tegorocznych flagowców marki Samsung. Na innych telefonach na razie się nie pojawi.

Samsung Galaxy S20 i Galaxy Z Flip to smartfony, które powinny przypaść do gustu użytkowników systemu Windows 10. Microsoft oraz Koreańczycy opracowali wspólnie unikalną funkcję i jest nią uniwersalny, wspólny schowek. W ten sposób kopiowanie i wklejanie pomiędzy różnymi urządzeniami będzie proste, jak nigdy wcześniej. Jak to ma działać?

Wspólny schowek umożliwi kopiowanie plików pomiędzy smartfonami Galaxy S20 i Galaxy Z Flip oraz komputerami z Windows 10. Czynność zaczyna się na jednym urządzeniu i kończy na innym. W ten sposób można będzie kopiować tekst czy obrazy. Jednak w przypadku tych ostatnich pliki o wielkości powyżej 1 MB mogą tracić oryginalną jakość. Będą więc kompresowane, co warto mieć na uwadze.

wspólny schowek Windows 10 Samsung Galaxy S20 Galaxy Z Flip twój telefon

Wspólny schowek z Windows 10 tylko dla Galaxy S20 i Galaxy Z Flip

Nowa funkcja jest częścią aplikacji Twój telefon, którą doskonale znają użytkownicy urządzeń z Windows 10. Niestety, nowość zostanie na razie udostępniona tylko dla użytkowników smartfonów Galaxy Z Flip i Galaxy S20. Takie informacje można znaleźć w artykule opublikowanym na stronach wsparcia Microsoftu. Pewnie z czasem to się zmieni, ale na razie będą ograniczenia. Wspólny schowek opiera swoje działanie nie tylko na sieciach Wi-Fi. W przypadku połączenia z siecią komórkową też ma działać.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij