Udostępnij
Tweetnij

EMUI 10 dla Huawei P20 Pro i P30 Lite jeszcze w tym miesiącu

EMUI 10 Stable trafiło już na część smartfonów, a teraz dowiadujemy się, że aktualizacja pojawi się na Huawei P20 Pro oraz Huawei P30 Lite. Pierwszy model zacznie ją dostawać w tym miesiącu. W Polsce pewnie jednak na EMUI 10 Stable poczekamy dłużej. Podobnie sytuacja ma się z modelem P30 Lite.

EMUI 10 Stable jest sukcesywnie udostępniane na kolejne telefony. Ostatnio w Polsce dostał ją Mate 20 Pro. Teraz dowiadujemy się, że aktualizacja w niedługim czasie ma zacząć trafiać na modele Huawei P20 Pro oraz Huawei P30 Lite. Informacja została potwierdzona przez indyjski oddział firmy. W tym kraju dostępność Androida 10 to kwestia najbliższych dni.

EMUI 10 Stable dla Huawei P20 Pro i P30 Lite od stycznia

Indyjski oddział firmy podziękował beta testerom za udział w programie pilotażowym i dodaje, że EMUI 10 Stable na Huawei P20 Pro będzie dostępne jeszcze w tym miesiącu. Aktualizacja planowana jest na okolice połowy stycznia, a więc jej udostępnienie może być kwestią najbliższych dni. Podobnie sytuacja ma się z modelem P30 Lite. Tutaj firma zakłada rozpoczęcie dystrybucji uaktualnienia w trzecim tygodniu stycznia. W Polsce pewnie jednak poczekamy dłużej.

EMUI 10 Stable kiedy aktualizacja do systemu Android 10 dla Huawei P20 Pro Huawei P30 Lite

Informacje o dostępności EMUI 10 Stable dla Huawei P20 przekazał także niemiecki oddział firmy. Tu jednak dowiadujemy się, że planowanym miesiącem na rozpoczęciu procesu OTA jest marzec. To oznacza, że nastąpi to dopiero po kilku tygodniach od wydania oprogramowania w Indiach. W Polsce może być podobnie, co warto mieć na uwadze. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

Przeczytaj także: Asystent Google dostanie nowe funkcje

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij