Udostępnij
Tweetnij

Huawei P40 – wraz z nowym flagowcem może zadebiutować MatePod

Huawei P40 i P40 Pro zadebiutują w marcu. Możliwe, że w Paryżu zobaczymy także urządzenie MatePod. Chińczycy już zastrzegają taki znak towarowy, a więc co musi być na rzeczy. Na razie nie wiadomo, czy jest to głośnik jak HomePod. Jednak jest to bardzo możliwe. Huawei może szykować taki gadżet z asystentem.

Huawei P40 i P40 Pro są obecnie w ogniu przecieków. W sieci pojawiają się rendery, a pewne plotki sugerują, że w marcu możemy zobaczyć nawet trzy modele. Na tym nie koniec, bo może pojawić się także sprzęt o nazwie MatePod, którą to Chińczycy już zastrzegają. Stosowne wnioski dostrzeżono już 6 stycznia i coś musi być na rzeczy.

Nazwa MatePod kojarzy się z MatePadem, czyli tabletami Chińczyków. Firma zastrzegła taki znak towarowy na terenie Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii. W opisie można znaleźć informację, że jest to sprzęt sklasyfikowany w kategoriach słuchawek i głośników. Co to więc może być? Prawdopodobnie głośnik inteligentny, który może być odpowiedzią na HomePoda i wiele podobnych gadżetów. Na razie jednak nie ma co do tego pewności. Nie można też wykluczyć, że premiera odbędzie się w innym czasie niż Huawei P40.

Huawei P40 Pro MatePod kiedy premiera plotki przecieki wycieki

MatePod wcale nie musi zadebiutować z Huawei P40 (Pro)

Wiemy, że Huawei P40 ma premierę w drugiej połowie marca tego roku. Na miejsce debiutu wybrano ponownie Paryż. Zapewne zobaczymy jeszcze jakieś inne urządzenia. Czy jednak MatePod będzie wśród nich? O tym przekonamy się dopiero z czasem. Na razie nie pozostaje nic innego, jak czekać na więcej informacji o tym gadżecie.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij