Udostępnij
Tweetnij

MIUI 12 potwierdzone, ale Xiaomi prędko nowej nakładki nie pokaże

MIUI 12 to kolejna autorska nakładka Xiaomi, która zostanie udostępniona w tym roku. Aktualizacja trafi także na modele submarki Redmi. Opublikowano teaser z logo nowego oprogramowania. Wiemy, że prace nad MIUI 12 już przebiegają. Aczkolwiek nie spodziewajmy się, że Xiaomi pochwali się nim na dniach.

MIUI 12 zostało zainaugurowane już w zeszłym roku. Przed nami premiera modeli Mi 10, a tymczasem mamy okazję zobaczyć logo nowego oprogramowania. Opublikowano teaser, który jest zapowiedzią nowej nakładki Xiaomi, która to trafi także na wybrane modele Redmi. Zajawka widoczna jest poniżej.

Prace nad MIUI 12 już przebiegają, ale nie wiemy jeszcze, na jakim obecnie etapie się znajdują. Post opublikowany na Weibo w zasadzie niczego nie wyjaśnia. Nie wiadomo też, kiedy spodziewać się nowego oprogramowania. Jak dobrze pamiętamy, na zeszłoroczną wersję nakładki musieliśmy poczekać aż do września, gdzie poprzednie wydanie pokazano w maju. Czyżby w tym roku zapowiedź miała odbyć się dużo wcześniej? O tym przekonamy się dopiero z czasem.

MIUI 12 beta kiedy premiera nowa nakładka Xiaomi Redmi Android 11 informacje

Xiaomi będzie udostępniać MIUI 12 niezależnie od aktualizacji do systemu Android 11

Pamiętajmy, że Xiaomi własnych nakładek nie opiera na konkretnych wersjach platformy Google, czego dobry przykład mieliśmy w zeszłym roku. Wiele telefonów firmy nie zostało jeszcze uaktualnionych do Androida 10, choć MIUI 11 już dostały. Podobnie będzie zapewne z tegoroczną edycją oprogramowania. Najpierw będzie ono udostępniane w postaci MIUI 12, a dopiero potem wybrane telefony będą otrzymywać aktualizacje do systemu Android 11, który Google powinien sfinalizować w okolicy sierpnia tego roku.

Przeczytaj także: Asystent Google dostanie nowe funkcje

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij