Udostępnij
Tweetnij

Motorola Razr 2019 ma tryb Retro Mode. Aplikację można pobrać na każdy telefon

Motorola Razr 2019 to składany smartfon, który trafi na rynek w 2020 roku. Telefon ma tak zwany tryb Retro Mode. W ten sposób można aktywować wygląd znany ze starych, składanych Motoroli. Aplikację, która pozwala uzyskać taki efekt, udostępniono w sieci. W ten sposób można ją zainstalować na dowolnym telefonie.

Motorola Razr 2019 to składany smartfon, który ma być dostępny na początku 2020 roku. Również w Polsce, bo w styczniu ma pojawić się w ofercie Orange. Wiemy, że telefon ma tak zwany tryb Retro Mode. W ten sposób można aktywować stary wygląd ze składanych motek sprzed lat. Teraz udostępniono go w postaci aplikacji.

Tryb Retro Mode z modelu Motorola Razr 2019 sprawia, że na ekranie telefonu pojawia się charakterystyczna klawiatura numeryczna i inne elementy, które część z was może pamięta. Młodsi pewnie nie, ale teraz macie najlepszą okazję, aby taki efekt uzyskać na własnym telefonie. Możliwe to stało się dzięki jednemu z deweloperów z XDA-Developers o nicku acervenky. Paczkę możecie pobrać pod tym adresem.

Tryb Retro Mode z modelu Motorola Razr 2019 to nie wszystko

Dzięki acervenky możecie również pobrać animację uruchamiania czy tapety (statyczne i dynamiczne), które pochodzą z modelu Motorola Razr 2019. Odpowiednie linki znajdziecie w adresie źródłowym. Oczywiście, mając na uwadze, że pobieracie je jedynie na własną odpowiedzialność.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z listopada

źródło: XDA-Developers

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij