Udostępnij
Tweetnij

One UI 2.0 beta 2 z Androidem 10 dostępne dla Galaxy S9

One UI 2.0 z systemem Android 10 trafi także na modele Samsung Galaxy S9. Na razie jednak oprogramowanie dostępne jest w testowej wersji. Pojawiła się aktualizacja One UI 2.0 beta 2 dla zeszłorocznych flagowców. Ta wnosi poprawki błędów. Ponadto nowy firmware dla Galaxy S9 zawiera grudniowe poprawki bezpieczeństwa.

One UI 2.0 beta zostało udostępnione użytkownikom telefonów Samsung Galaxy S9 jakiś czas temu. Modele S10 już otrzymały finalne uaktualnienie. Jednak w przypadku zeszłorocznych flagowców Koreańczyków przyjdzie nam trochę poczekać. Tymczasem udostępniono drugą betę nowego oprogramowania.

One UI 2.0 beta 2 dla Galaxy S9 wprowadza firmware kończący się ciągiem znaków ZSL2. Zawiera on różne poprawki błędów, które wymieniono w widocznym poniżej wykazie zmian. Ponadto Android 10 ma tu już aktualne, grudniowe poprawki bezpieczeństwa. Aktualizacja udostępniana drogą OTA waży niespełna 300 MB. Najpierw uaktualnienie udostępniono w Korei Południowej.

One UI 2.0 beta 2 z Android 10 aktualizacja dla Samsung Galaxy S9

One UI 2.0 i Android 10 dla Galaxy S9 być może nie w tym roku

Trudno powiedzieć, ile użytkownicy modeli Samsung Galaxy S9 będą czekać na finalną aktualizację do systemu Android 10. Biorąc pod uwagę, że udostępniono dopiero One UI 2.0 beta 2, to trochę to może jeszcze potrwać. W przypadku modeli S10 testowych aktualizacji było kilka. Możliwe, że zeszłoroczne flagowce otrzymają uaktualnienie dopiero w przyszłym roku, co warto mieć na uwadze. Potem przyjdzie także czas na aktualizację dla modeli ze średniej półki cenowej. Na liście kompatybilnych modeli trochę ich jest. Nie pozostaje nic inne, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na dostępność oprogramowania.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z listopada

źródło: Sammobile

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij