Udostępnij
Tweetnij

Nowe aplikacje i gry nie pokazują się w Google Play. Jest jakiś błąd

Google Play ma jakiś błąd, który powoduje problemy z wyświetlaniem nowo dodanych aplikacji i gier. Po prostu, nowe aplikacje i gry nie są zwracane przez wyszukiwarkę. Ich odnalezienie jest jednak możliwe po wpisaniu w Sklepie Play nazwy z podkreślnikami. Wtedy nowe aplikacje i gry się pojawiają.

Google Play ma obecnie pewne problemy, które są już znane. Okazuje się, że wyszukiwarka sklepu z Android ma jakiś błąd. Sprawia on, że nie pojawiają się nowe aplikacje i gry, które wyszukuje użytkownik, a zostały niedawno dodane. Z problemem można sobie poradzić, ale nie każdy o tym wie.

Dla przykładu, szukając w Google Play gry Deliver The Duck Water nie można liczyć na szczęście, bo wyszukiwarka takiej pozycji nie wyświetli. Jednak wpisanie tej samej nazwy w postaci. Deliver_The_ Duck_Water z podkreślnikami sprawia, że tytuł się pojawia. Widzicie to na załączonych poniższej zrzutach ekranowych.

nowe aplikacje gry w Sklep Google Play nie pokazują się błąd problemy

Problemy z Google Play i nowymi aplikacjami oraz grami już zgłoszone

Deweloperzy aplikacji już głosili te problemy. Informacje na ich temat można znaleźć zarówno na oficjalnym forum firmy, jak i narzędziu do śledzenia problemów Google. Ciągle jednak nie wiadomo, co dokładnie za to odpowiada. Dla twórców oprogramowania jest to duży problem, bo w ten sposób efektów ich pracy w Sklepie Play nie można znaleźć w normalny sposób.

Domyślamy się, że błąd jest w jakimś stopniu powiązany z systemem indeksowania. Pewnie za jakiś czas problemy zostaną usunięte. Wtedy wszystko powróci do normy, ale na efekty na razie trzeba czekać.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: AndroidAuthority, XDA-Developers

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij