Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S11 może dostać czytnik linii rozpoznający dwa palce

Samsung Galaxy S11 może być jednym z pierwszych smartfonów na rynku, które dostaną czytnik linii papilarnych 3D Sonic Max. Jest on w stanie rozpoznawać dwa palce jednocześnie. Qualcomm pochwalił się nim w trakcie Tech Summit. Samsung może zaimplementować w Galaxy S11 taką funkcję, bo już wcześniej sięgał po 3D Sonic.

Samsung Galaxy S11 jest obecnie w ogniu przecieków. Niedawno zobaczyliśmy wszystkie modele na renderach i wiemy, że telefony mają mieć najlepszy ekran na rynku. Teraz Qualcomm zaprezentował czytnik linii papilarnych 3D Sonic Max. Możliwe, że znajdzie się on w nowych flagowcach Koreańczyków. Choć to na razie nic pewnego.

3D Sonic Max ma dużą powierzchnię. Jego wymiary to 30 x 20 mm w porównaniu do typowych czytników ze smartfonów, które mają 9 x 4 mm. Dużo miejsca Qualcomm odpowiednio wykorzystał i umożliwia rozpoznawanie dwóch palców jednocześnie. Trudno ocenić wygodę takiej funkcji w praktyce, ale będzie to możliwe. Samsung Galaxy S11 może dostać takie rozwiązanie, bo Koreańczycy w zeszłorocznych flagowcach również zaimplementowali czytnik Qualcomma poprzedniej generacji. Zarówno w modelach S10, jak i Note’ach 10.

Samsung Galaxy S11 czytnik linii papilarnych Qualcomm 3D Sonic Max plotki przecieki wycieki informacje

Samsung Galaxy S11 z czytnikiem 3D Sonic Max zapewni lepsze bezpieczeństwo

Qualcomm wyjaśnia, że 3D Sonic Max zapewnia lepszą ochronę, bo jest w stanie dokładniej rozpoznawać skanowane palce. Właśnie z racji większej powierzchni. Firma wyjaśniła, że taka funkcja zacznie pojawiać się w telefonach już w przyszłym roku. Nie potwierdzono jednak partnerów, którzy po nią sięgną. Samsung Galaxy S11 jest jedynie przypuszczeniem ze względu na implementację czytnika we flagowcach z 2019 roku.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij