Udostępnij
Tweetnij

Motorola Razr 2020 może być modularnym smartfonem

Motorola Razr 2020 to składany smartfon, który pewnie zobaczymy w przyszłym roku. Co ciekawe, firma uzyskała ciekawy patent, który może nam ujawniać plany. Możliwe, że będzie to modularny smartfon, co zdają się potwierdzać schematy. Motorola Razr 2020 może być naprawdę ciekawym modelem ze składanym ekranem.

Motorola Razr 2020 to składany smartfon, który może wskrzesić Moto Mods. Świadczy o tym wniosek patentowy, który firma złożyła już kilka miesięcy temu. Teraz ujrzał on światło dzienne i mamy okazję zobaczyć, jakie plany może mieć firma na przyszły rok. Zapowiada się to bardzo ciekawie. Możliwe, że zobaczymy modularny smartfon.

Poniższe schematy dołączono do patentu, który może opisywać model Motorola Razr 2020. Widać, że telefon może dostać wsparcie dla modułów, które zwiększą jego funkcjonalność. Pomysł nie jest zupełnie nowy, ale w tym przypadku może się sprawdzić. Wcześniejszy patent zakładał, że smartfon może dostać także ramkę reagującą na gesty.

modularny smartfon Motorola Razr 2020 kiedy premiera plotki przecieki wycieki modularny smartfon Motorola Razr 2020 kiedy premiera plotki przecieki wycieki

modularny smartfon Motorola Razr 2020 kiedy premiera plotki przecieki wycieki
fot.: LetsGoDigital
modularny smartfon Motorola Razr 2020 kiedy premiera plotki przecieki wycieki
fot.: LetsGoDigital
modularny smartfon Motorola Razr 2020 kiedy premiera plotki przecieki wycieki
fot.: LetsGoDigital

Motorola Razr 2020 może jednak wyglądać inaczej

Pamiętajmy, że na razie są to tylko schematy, które opisują urządzenie, a dokładniej pomysł na nie. Nie wiadomo, czy firma zdecyduje się na takie rozwiązanie. Tym bardziej, że moduły w ostatnich latach nie cieszyły się uznaniem użytkowników. Wszak pamiętamy Moto Mods, czy telefon LG G5. Nie spotkały się one z większym zainteresowaniem.

Najpierw i tak czeka nas premiera modelu Motorola Razr 2019. Wiemy, że składany smartfon pojawi się w Polsce, ale tylko u jednego operatora. Debiut planowany jest na styczeń. Wtedy powinniśmy poznać cenę w złotówkach.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z listopada

źródło: LetsGoDigital

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij