Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy A51, który jest bardzo podobny do Galaxy S11, już certyfikowany

Samsung Galaxy A51 to smartfon, który jest bardzo podobny do Galaxy S11. Urządzenie jest już certyfikowane, co przybliża je do rynkowej premiery. Ta powinna odbyć się jeszcze w grudniu. Wtedy Samsung Galaxy A51 stanie się oficjalny. Jednak w przypadku modeli S11 na debiut poczekamy sobie trochę dłużej.

Samsung Galaxy A51 to smartfon, którego najpierw zobaczyliśmy na renderach Onleaks. Potem ten sam leaker opublikował także grafiki przedstawiające modele S11, a ostatnim z nich był Plus z dużym modułem aparatu. Teraz dowiadujemy się, że pierwszy z telefonów jest już certyfikowany. To przybliża go do rynkowej premiery.

Samsung Galaxy A51 już wcześniej został dostrzeżony na stronie Wi-Fi Alliance pod nazwą kodową SM-A515F. Teraz znaleziono go pod tym samym nazewnictwem w innych urzędach. Nadane certyfikaty oznaczają, że debiut nie jest odległy. Już wcześniejsze plotki mówiły o tym, że firma planuje zaprezentować nowe telefony jeszcze w grudniu.

Samsung Galaxy S11 Samsung galaxy A51 kiedy premier aplotki przecieki wycieki specyfikacja techniczna

Samsung Galaxy A51 już blisko, ale na Galaxy S11 poczekamy dłużej

Premiera Galaxy A51 z pewnością nie jest odległa. Jednak w przypadku flagowców Samsung Galaxy S11 przyjdzie nam poczekać znacznie dłużej. To, że już teraz poznaliśmy ich wygląd, nie oznacza rychłej premiery. Po prostu, niedawno firma sfinalizowała prace nad hardware i było pewnym, że dojdzie do przecieków. Wszak wygląd modeli S10 również poznaliśmy jeszcze w 2018 roku. Na kilka miesięcy przed oficjalną premierą. W przypadku modeli Galaxy S11 jest podobnie. Prawda jest taka, że ich zapowiedź odbędzie się dopiero w okolicy lutego 2020 roku.

Przeczytaj także: Google Play dostaje nowe, użyteczne opcje w ustawieniach

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij