Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S11 nagra wideo w 8K

Samsung Galaxy S11 dostanie aparat 108 MP i okazuje się, że umożliwi nagrywanie wideo w 8K. Potwierdza to kod źródłowy aplikacji kamery z One UI 2.0 beta. Został on prześwietlony i tam znaleziono ciekawe zapiski. Co ciekawe, Samsung Galaxy S11 filmy w 4K będzie mógł rejestrować nawet w 120 klatkach na sekundę.

Samsung Galaxy S11 ma otrzymać kamerę z sensorem 108 MP, o czym już wam wspominaliśmy. Takich informacji w One UI 2.0 beta doszukano się już wcześniej. W tym tygodniu Koreańczycy udostępnili czwartą betę nakładki. Ta została prześwietlona przez serwis źródłowy i doszukano się informacji o nagrywaniu wideo w 8K.

Samsung Galaxy S11 ma dostać aparat, który umożliwi nagrywanie w 8K przy 30 fps. Wiemy, że Exynos 990 obsługuje także rejestrowanie filmów w 4K przy 120 klatach na sekundę. Więc taki tryb również powinien się pojawić. Pojawiają się także kolejne referencje związane z kamerą z sensorem 108 MP. Widzicie to poniżej.

Samsung Galaxy S11 nagrywanie wideo 8K aparat One UI 2.0 beta plotki przecieki wycieki informacje kiedy premiera Samsung Galaxy S11 nagrywanie wideo 8K aparat One UI 2.0 beta plotki przecieki wycieki informacje kiedy premiera

Samsung Galaxy S11 powinien dostać ekran 20:9, co też potwierdza One UI 2.0 beta

Następnie mamy wzmianki w One UI 2.0 beta, które wskazują na ekran o proporcjach 20:9. W tym przypadku nie ma jednak pewności, że dotyczy to właśnie wyświetlacza modeli Samsung Galaxy S11. Źródło informacji sugeruje, że może to być związane z jakimkolwiek innym telefonem. Tutaj jasności nie ma.

Samsung Galaxy S11 nagrywanie wideo 8K aparat One UI 2.0 beta plotki przecieki wycieki informacje kiedy premiera

Samsung zamierza zaprezentować Galaxy S11 w drugiej połowie lutego. Ostatnie plotki wskazują na to, że Plus otrzyma skanowanie 3D oraz będzie dostępny tylko z modemem 5G. Następnie mamy planowane kolory obudowy. W niedługim czasie powinniśmy poznać wygląd smartfonów.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: XDA-Developers

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij