Udostępnij
Tweetnij

EMUI 10 Stable dostępne także dla modeli Huawei Mate 20 z Europy

EMUI 10 Stable pojawia się w Europie na kolejnych telefonach. Aktualizacja dostępna jest na Huawei Mate 20 Pro i modele Mate 20 i X 4G. Stabilne wydanie uaktualnienia EMUI 10 pojawiło się m.in. dla wymienionych smartfonów za naszą zachodnią granicą. Po tym, jak aktualizacja trafiła także do telefonu Huawei P30.

EMUI 10 Stable pojawiło się ostatnio na modelach P30. Niedługo po tym trafiło także do Europy, a teraz na Starym Kontynencie uaktualnienie zaczęło pojawiać się także dla smartfonów Huawei Mate 20 Pro, Mate 20 oraz Mate 20 X 4G. Dostępność oprogramowania zgłaszają m.in. użytkownicy z Niemiec.

EMUI 10 Stable dla Huawei Mate 20 (Pro) wprowadza firmware kończący się ciągiem znaków 10.0.0.154. Aktualizacja, która dystrybuowana jest drogą OTA waży 4,5 GB. Ma więc w zasadzie taki sam rozmiar, jak w przypadku modeli P30, które w Europie dostają nowe oprogramowanie o podobnej wadze. W przypadku Mate’a 20 X 4G nowy firmware oznaczony jest ciągiem cyfr 10.0.0.180.

Aktualizacja EMUI 10 Stable dla Huawei Mate 20 Pro X 4G kiedy w Polsce opinie

EMUI 10 Stable dla Huawei Mate 20 Pro poprzez HiCare

Część użytkowników modeli Huawei Mate 20 z Europy raportuje, że aktualizacja do EMUI 10 Stable nie pojawia się na ich smartfonach po sprawdzeniu dostępność nowego oprogramowania w ustawieniach telefonu. Jednak po udaniu się do HiCare nowe uaktualnienie już jest. Jeśli więc będziecie sprawdzać, jak sytuacja wygląda w przypadku waszego urządzenia, to warto to zrobić na oba sposoby.

EMUI 10 będzie wkrótce udostępniane także na inne smartfony Chińczyków. Jakiś czas temu firma ujawniła listę modeli oczekujących na Androida 10. Jest ona całkiem długa, bo obejmuje ponad 30 różnych telefonów. Oczywiście, dystrybucja nowej nakładki będzie przebiegać etapami.

Przeczytaj także: Google Play dostaje nowe, praktyczne opcje w ustawieniach

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij