Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S11 Plus ma dostać skanowanie 3D

Samsung Galaxy S11 Plus ma otrzymać bardzo rozbudowany mechanizm, który umożliwi skanowanie 3D. Nowy raport zakłada umieszczenie nowego sensora z przodu. Pojawi się on we wcięciu w ekranie. W ten sposób Samsung będzie mógł zaimplementować w Galaxy S11 Plus rozwiązanie, które będzie mogło konkurować z Face ID.

Samsung Galaxy S11 Plus według ostatnich plotek nie będzie małym smartfonem. Ma otrzymać ekran o przekątnej aż 6,9 cala. Będzie więc naprawdę duży. Poza tym wiemy, że jako jedyny z nowej trójki ma być dostępny tylko z modemem 5G. Teraz dowiadujemy się, że może pojawić się bardzo zaawansowane skanowanie 3D.

Już wcześniejszy patent sugerował, że Samsung Galaxy S11 Plus może dostać bardziej rozbudowaną kamerę do selfie. Wygląda na to, że tak będzie. Wspomniane skanowanie 3D ma być obsługiwane przez nowy sensor ToF. W ten sposób telefon będzie w stanie dokładnie rozpoznawać użytkowników i być może zaoferuje mechanizm na tyle skuteczny co Face ID z iPhone’ów.

Samsung Galaxy S11 Plus kiedy premiera plotki przecieki wycieki specyfikacja techniczna opinie design skanowanie 3D

Samsung Galaxy S11 Plus dzięki skanowaniu 3D będzie także w stanie zapewnić więcej możliwości z zakresu AR. Tutaj potencjał do wykorzystania jest duży. Wiemy, że prace nad hardware nowych modeli już ukończono. Jednak ich premiera nie zostanie przyspieszona.

Samsung Galaxy S11 Plus z premierą w lutym

Wiemy, że Samsung planuje zaprezentować trzy smartfony z serii Galaxy S11 w drugiej połowie lutego. Dwa mniejsze modele będzie można zakupić również w wersji z LTE. Tylko Plus ma być oferowany wyłącznie w opcji 5G. Wiemy też, że Koreańczycy planują implementację aparatu fotograficznego z głównym sensorem 108 MP.

Przeczytaj także: Facebook w końcu pozwala Ukryć kropki powiadomień

źródło: CNBeta

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij