Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S11 może dostać w aparacie funkcję podobną do tej z Pixeli 4

Samsung Galaxy S11 ma dostać unikalny aparat fotograficzny. Koreańczycy opatentowali coś, co może być rozwiązaniem podobnym do tego, co Google umieściło w modelach Pixel 4. To Dynamic Vision Sensor lub w skrócie DVS. Samsung już sfinalizował prace nad hardware Galaxy S11, ale nie oznacza to rychłej premiery.

Samsung Galaxy S11 pod kątem sprzętowym jest już gotowy. Obecnie firma pracuje nad oprogramowaniem nowych telefonów. Możliwe, że pojawi się funkcja podobna do tej, którą zaimplementowano w modelach Google Pixel 4. Nie będzie to dokładnie takie samo rozwiązanie, ale pod kątem działania powinno być dosyć zbliżone.

Google Pixel 4 ma technologię dla funkcji Motion Sense. Samsung Galaxy S11 może dostać podobną funkcję, ale dla tylnej kamery. To Dynamic Vision Sensor (w skrócie DVS), który ma być wykorzystywany do wykrywania ruchu. Patent na ISOCELL-Motion został złożony w europejskim urządzie odpowiedzialnym za ochronę własności intelektualnej. Poniżej widzicie wniosek.

Samsung Galaxy S11 plotki przecieki wycieki kiedy premiera specyfikacja techniczna opinie Dynamic Vision Sensor DVS Pixel 4

Samsung Galaxy S11 ma dostać bardzo unikalny aparat

Wiemy, że Samsung w trakcie projektowania modeli Galaxy S11 skupił się przede wszystkim na kamerze. Już wcześniejsze plotki sugerowały, że telefony dostaną aparat z unikalną funkcją, której nie ma żaden inny smartfon na rynku. Nie wiadomo jednak, czym to dokładnie ma być. O tym przekonamy się dopiero z czasem.

Zakończenie prac nad hardware modeli Samsung Galaxy S11 nie oznacza ich szybszej premiery. To naturalny proces i ukończenie telefonów pod kątem hardware na kilka miesięcy przed debiutem jest normalne. Premiera odbędzie się dopiero w przyszłym kwartale. Najpewniej w drugiej połowie lutego.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij