Udostępnij
Tweetnij

EMUI 10 Beta dostępne na kolejne telefony Huawei

EMUI 10 Beta zostało udostępnione na kolejne smartfony Chińczyków. Wśród nich są modele Huawei Mate 20 Pro, Lite czy X oraz P Smart (2019 również) i Nova 5T. W ten sposób poglądowa aktualizacja EMUI 10 Beta staje się dostępna dla szerszego grona testerów. Oprogramowanie można pobrać poprzez aplikację Beta FUT.

EMUI 10 Beta to najnowsza, poglądowa wersja oprogramowania na telefony Chińczyków. Jej dostępność cały czas jest zwiększana. Obecnie można prowadzić testy na modelach Huawei Mate 20 (Pro, Lite i X) czy Nova 5T. Dokładny wykaz telefonów, które są zgodne, znajdziecie poniżej.

Te smartfony Huawei pozwalają teraz na testy EMUI 10 Beta

  • Huawei Mate 20
  • Huawei Mate 20 Pro
  • Huawei Mate 20 X
  • Huawei Mate 20 Lite
  • Huawei Nova 5T
  • Huawei P Smart
  • Huawei P Smart Plus 2019
  • Huawei P30 Lite

EMUI 10 Beta dla Huawei Mate 20 Pro Lite X Nova 5T P Smart 2019 aktualizacja

Zapisy do programu pilotażowego przyjmowane są poprzez aplikację Beta FUT (Friendly User Test), którą można pobrać pod tym adresem. Następnie trzeba zaakceptować regulamin i zalogować się na własnym koncie. Następnie w sekcji Osobiste trzeba wybrać sekcję Dołącz do projektu i wskazać EMUI 10 Beta na liście dostępnych opcji. Aktualizacja systemowa zostanie dostarczona drogą bezprzewodową. W trakcie testów warto zważać na błędy i jeśli się na nie napotka, to warto je zgłaszać. Na to producent liczy.

EMUI 10 beta zostało zapowiedziane już jakiś czas temu i najpierw zostało udostępnione na telefony z chińskiej dystrybucji. Potem program pilotażowy otwarto na inne rynki. Pamiętajcie, że decydując się na testy poglądowych wersji oprogramowania musicie liczyć się w ewentualnymi błędami. Te mogą występować.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij