Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S10 i Galaxy Note 10 dostają listopadowe poprawki bezpieczeństwa

Samsung Galaxy S10 i Galaxy Note 10 załapały się na listopadowe poprawki bezpieczeństwa, choć październik jeszcze nie dobiegł końca. Listopadowa aktualizacja dla obu modeli pojawiła się na telefonach ze szwajcarskiej dystrybucji. W niedługim czasie Samsung zapewne będzie ja udostępniać także na innych rynkach.

Samsung Galaxy S10 i Galaxy Note 10 zaczynają otrzymywać nowe uaktualnienie. Listopada aktualizacja pojawiła się na terenie Szwajcarii, skąd pierwsi użytkownicy zaczynają zgłaszać dostępność nowego oprogramowania. Co ciekawe, listopadowe poprawki bezpieczeństwa udostępniono jeszcze przed końcem października, co rzadko ma miejsce.

Listopadowe poprawki bezpieczeństwa dla modeli Samsung Galaxy S10 wprowadzane są wraz z firmware, który kończy się ciągiem znaków ASJG. Poprzednim uaktualnieniem było ASJD. W przypadku Galaxy Note 10 listopada aktualizacja ma podobne oznaczenie.

Samsung Galaxy S10 Note 10 listopadowa aktualizacja listopadowe poprawki bezpieczeństwa Google Android

Samsung jeszcze nie omówił listopadowe poprawki bezpieczeństwa

Co jednak ciekawe, choć sama aktualizacja jest już dystrybuowana, tak Samsung jeszcze nie omówił zawartości patchy. Firma robi to co miesiąc na własnej stronie, gdzie publikuje wykaz biuletynów bezpieczeństwa udostępnianych dla Androida przez Google. Ponadto pojawiają się dodatkowe informacje w postaci poprawek, które są specyficzne dla oprogramowania koreańskiej firmy. Domyślamy się, że listopadowe poprawki bezpieczeństwa zostaną omówione w standardowym terminie, czyli na początku przyszłego miesiąca.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Sammobile

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij