Udostępnij
Tweetnij

MIUI 11 w przecieku. Co nowego w nakładce Xiaomi?

MIUI 11 nie zostało dochowane przez Xiaomi w tajemnicy do premiery, która planowana jest w tym miesiącu. Do sieci przedostały się zrzuty ekranowe z nachodzącej nakładki. W ten sposób mamy okazję zobaczyć, co nowego pojawi się w aktualizacji. MIUI 11 beta z przecieku ma nowe ikonki i wprowadzi również inne nowości.

MIUI 11 to nowa nakładka Xiaomi, której oficjalna premiera ma odbyć się później w tym miesiącu. Tymczasem w sieci pojawiły się zrzuty ekranowe z poglądowej wersji oprogramowania. Zapewne jest to jakaś wewnętrzna beta. Dzięki temu możemy zobaczyć, co nowego wprowadzi uaktualniona wersja oprogramowania.

MIUI 11 – co nowego w nadchodzącej nakładce Xiaomi

MIUI 11 beta z przecieku zawiera nowe ikonki, które widać na poniższych zrzutach ekranowych. Są one kolorowe, ale z pewnością odbiegają wyglądem od tego, co można znaleźć w czystym Androidzie 10. Mottem oprogramowania jest hasło „Zwiększenie produktywności”. Nowy design korzysta z licznych jasnych teł, które wypełniają przestrzeń. Oczywiście, Xiaomi nie zapomniało również o nowych funkcjach.

MIUI 11 beta co nowego Xiaomi nowe funkcje ikonki kiedy premiera MIUI 11 beta co nowego Xiaomi nowe funkcje ikonki kiedy premiera MIUI 11 beta co nowego Xiaomi nowe funkcje ikonki kiedy premiera

MIUI 11 wprowadzi nowe opcje i wśród nich jest proste współdzielenie plików, które Xiaomi opracowuje z kilkoma innymi producentami smartfonów. Na ekranie Always on Display pojawia się automatyczne zmienianie kolorów tekstu i nowe kalejdoskopy. Następnie mamy przeprojektowany menedżer plików, harmonogram dla dark mode czy dynamiczne dźwięki.

MIUI 11 beta co nowego Xiaomi nowe funkcje ikonki kiedy premiera

Serwis źródłowy dodaje, że wspomniany build MIUI 11 beta może być niekompletny w różne funkcje, które mogą jeszcze zostać dodane. Z pewnością nowości będzie więcej. Powinniśmy je poznać oficjalnie jeszcze w tym miesiącu, kiedy to Xiaomi w końcu zaprezentuje nową nakładkę. Później powinien ruszyć publiczny program pilotażowy.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: XDA-Developers

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij