Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S10 dostaje kolejną aktualizację z sierpniowymi poprawkami

Samsung Galaxy S10 ponownie otrzymuje aktualizację, która zawiera sierpniowe poprawki bezpieczeństwa. Nowy firmware kończy się ciągiem znaków ASH6. Jednak pomimo zmiany, oficjalny wykaz zmian zawiera te same informacje, co wcześniej. Nowa aktualizacja dla Galaxy S10 ma wprowadzać optymalizacje dla Wi-Fi i kamery.

Samsung Galaxy S10 załapał się na kolejne uaktualnienie, które zawiera sierpniowe poprawki bezpieczeństwa. Poprzednia została udostępniona wcześniej w tym miesiącu. Teraz jest nowa aktualizacja, która wprowadza firmware kończący się ciągiem znaków ASH6. Co nowego w nim znajdziemy?

Same sierpniowe poprawki bezpieczeństwa bazują na patchach, które wcześniej udostępniło dla Androida Google. Obejmują one łatki dla kilkudziesięciu różnych błędów. Samsung w tym miesiącu rozwiązał ponadto 25 różnych problemów z zabezpieczeniami, które są specyficzne dla jego oprogramowania. Co jednak ciekawe, sierpniowa aktualizacja ASH6 dla Galaxy S10 ma ten sam wykaz zmian, co w przypadku poprzedniej.

Samsung Galaxy S10 sierpniowa aktualizacja sierpniowe poprawki bezpieczeństwa firmware ASH6

Sierpniowa aktualizacja dla modeli Samsung Galaxy S10 ponownie z tym samym changelogiem

Uaktualnienie z firmware ASH6 nie zawiera zmian w wykazie zmian. Czytamy w nim, że nowa aktualizacja dla smartfonów Samsung Galaxy S10 wprowadza usprawnienia obejmujące łączność i stabilność Wi-Fi. Są też udoskonalenia z zakresu stabilności aparatu i wspomniane sierpniowe poprawki bezpieczeństwa. Uaktualnienie dystrybuowane drogą OTA waży mniej niż 290 MB.

Wielu użytkowników modeli Samsung Galaxy S10 obecnie wypatruje także One UI 2.0, które ostatnio mogliśmy obejrzeć na wideo. To nowa nakładka, która bazuje na systemie Android 10. Jest ona już testowana wewnątrz firmy. Niedługo powinien ruszyć publiczny program pilotażowy.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: Sammobile

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij