Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S11 z 5G w co najmniej trzech wersjach

Samsung Galaxy S11 będzie dostępny także w edycjach z modemami 5G. Okazuje się, że planowane są co najmniej trzy takie wersje telefonu. Ukrywają się one pod nazwami SM-G981, SM-G986 oraz SM-G988. Pewnie wśród nich jest także najtańszy Samsung Galaxy S11e, którego również się spodziewamy w ofercie firmy.

Samsung Galaxy S11 według ostatnich przecieków ma dostać bardzo unikalny aparat. Nowe smartfony powstają w ramach projektu o nazwie Picasso. Nowe plotki wskazują na to, że pojawią się co najmniej trzy wersje telefonu, w których znajdziemy modemy 5G. To smartfony powstające pod nazwami SM-G981, SM-G986 oraz SM-G988.

SM-G981 to zapewne Samsung Galaxy S11e z modemem 5G, a kolejne to zwykła edycja oraz Plus. Zwiększenie liczby modeli zgodnych z sieciami nowej generacji nie powinno dziwić. Wszak w przyszłym roku będzie ich coraz więcej i większość producentów nie zamierza przespać tego okresu. Największym wyjątkiem jest chyba Apple, które zgodne z 5G modemy chce zaimplementować w iPhone’ach dopiero we wrześniu 2020 roku.

Samsung Galaxy S11 Picasso nazwa kodowa plotki przecieki kiedy premiera specyfikacja techniczna Galaxy Note 10 CMOS

Samsung Galaxy S11 to jedno, ale w drodze jest następca składanego Folda

W tym samym raporcie serwisu źródłowego czytamy, że Samsung nie pracuje wyłącznie nad Galaxy S11. Teoretycznie prace nad hardware tych telefonów niedługo dobiegną końca i firma powinna mieć gotowe projekty w okolicy listopada. W drodze jest także następca składanego Folda. Nowy model ukrywa się pod nazwą kodową SM-F700F. Pierwszy składany smartfon to SM-F900. To dosyć dziwne, bo wygląda na to, jakby był to wcześniejszy wariant. Można to jednak wytłumaczyć. Koreańczycy mogą po prostu pracować nad tańszym telefonem ze składanym ekranem.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: MySmartPrice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij