Udostępnij
Tweetnij

EMUI 10 beta coraz bliżej. Huawei szykuje zmiany wizualne

EMUI 10 to nadchodząca wersja na smartfony marki Huawei, która zostanie pokazana na HDC 2019. Tymczasem w sieci pojawiły się grafiki i te zwiastują zmiany wizualne. Domyślamy się, że Huawei niedługo po konferencji rozpocznie testy EMUI 10 beta. Początkowo jednak będą one prowadzone wyłącznie na terenie Chin.

EMUI 10 zbliża się wielkimi krokami i wiemy, że Huawei chce pokazać nakładkę w przyszłym tygodniu. Wtedy rozpocznie się konferencja HDC 2019. Po jakimś czasie pewnie ruszą beta testy. Co ciekawe, już teraz możemy zobaczyć pewne zmiany, które są w przygotowaniu. Ujawniają je grafiki promocyjne poświęcone oprogramowaniu.

To co widzicie poniżej, to nie są zrzuty ekranowe z nakładki EMUI 10 beta. To grafiki promocyjne Huawei i choć są po chińsku, tak możemy zobaczyć, co mniej więcej jest w planach. Serwis źródłowy wyjaśnia, że czeka nas klasyfikacja designu elementów interfejsu i efektów. Następnie mamy nowe opcje do sortowania zawartością Galerii i jej zarządzania. Nowością mają też być nowe dzwonki wideo, więcej opcji z zakresu personalizowania motywów oraz więcej funkcji dla gier czy odtwarzania wideo.

EMUI 10 beta co nowego kiedy aktualizacja nowości zmiany jakie smartfony Huawei EMUI 10 beta co nowego kiedy aktualizacja nowości zmiany jakie smartfony Huawei EMUI 10 beta co nowego kiedy aktualizacja nowości zmiany jakie smartfony Huawei EMUI 10 beta co nowego kiedy aktualizacja nowości zmiany jakie smartfony Huawei EMUI 10 beta co nowego kiedy aktualizacja nowości zmiany jakie smartfony Huawei EMUI 10 beta co nowego kiedy aktualizacja nowości zmiany jakie smartfony Huawei EMUI 10 beta co nowego kiedy aktualizacja nowości zmiany jakie smartfony Huawei

EMUI 10 Huawei pokaże na HDC 2019

HDC 2019 rozpocznie się dokładnie 9 sierpnia. To specjalna konferencja Huawei dla deweloperów oprogramowania i to właśnie tam zobaczymy EMUI 10. Oczywiście, będzie to chińska wersja nakładka, a nie globalna odsłona. Ta druga pewnie zostanie pokazana później. Możliwe, że dopiero w trakcie targów IFA 2019, które odbędą się w Berlinie we wrześniu. Co nie zmienia faktu, że część nowości poznamy już w przyszłym tygodniu.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij