Udostępnij
Tweetnij

Honor TV potwierdzony. Telewizor submarki Huawei powalczy z OnePlus TV

Honor TV to nowy telewizor submarki Huawei, który został oficjalnie potwierdzony. Takie informacje ogłosił prezes firmy, George Zhao. To oznacza, że OnePlus TV będzie miał konkurencję. Nie wiadomo jednak, kiedy odbędzie się premiera telewizora Honor TV. Widzimy jednak, że chińskie marki planują ekspansję na tym rynku.

Honor TV jest w drodze i ma to być coś więcej niż zwykły Smart TV, który będzie centrum rozrywki. Urządzenie potwierdził prezes submarki Huawei, George Zhao. To oznacza, że szykuje się kolejny sprzęt tego typu po modelu OnePlus TV, który też jest blisko. Niedawno na stronie Bluetooth SIG dostrzeżono jego pilot.

George Zhao wyjaśnia, że Honor TV nie będzie prostym telewizorem do konsumpcji mediów. Określa je bardziej jako „inteligentny ekran TV”. To oznacza, że sprzęt będzie mocno powiązany z innymi urządzeniami, jak chociażby smartfonami. Ponadto submarka Huawei chce stworzyć telewizor, który ma wyznaczyć jakieś nowe trendy na rynku tego typu sprzętu.

telewizor Honor TV Smart TV Huawei OnePlus TV

Telewizor Honor TV z premierą w niedługim czasie

OnePlus TV ma zadebiutować w niedługim czasie. Natomiast telewizor Honor TV ma trafić na rynek wkrótce. Prezes submarki Huawei nie sprecyzował, kiedy to nastąpi. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że o sprzęcie mówi się już teraz, to do premiery pozostało zapewne już tylko co najwyżej kilka miesięcy. Wiemy, że urządzenie powstaje we współpracy z JingDong.

Chińskie marki na razie nie odegrały większego znaczenia na międzynarodowym rynku telewizorów, choć są tam oczywiście obecne. OnePlus TV i Honor TV być może sprawią, że ich udział się zwiększy. O tym jednak przekonamy się dopiero z czasem. Na razie pozostaje nam czekać na premierę.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida

źródło: MyDrivers

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij