Udostępnij
Tweetnij

Sony Xperia 2 może być dostępna także z modemem 5G

Sony Xperia 2 to smartfon, którego premiera powinna odbyć się na targach IFA 2019. Dowiadujemy się, że Japończycy szukają dwa telefony z modemami 5G. Ukrywają się one pod nazwami SPHINX oraz HORUS. Jest niemal pewnym, że jednym z nich będzie właśnie Sony Xperia 2 5G. Specyfikacja na razie nie jest znana.

Sony Xperia 2 zadebiutuje na targach IFA 2019, czyli we wrześniu tego roku. Smartfon był już obiektem przecieków. Teraz dowiadujemy się, że w drodze są dwa nowe modele Japończyków. Powstają one pod kryptonimami SPHINX oraz HORUS. Domyślamy się, że co najmniej jeden z nich będzie flagowym telefonem.

Źródło informacji nie podało dodatkowych konkretów. Poznaliśmy tylko nazwy kodowe i wiadomo, że oba smartfony dostaną modemy łączności w sieciach 5G. Jednak Sony Xperia 2 została także dostrzeżona w wykazie UAProf. Tam dowiadujemy się, że ma ekran podobny do modelu, który zobaczyliśmy na targach IFA 2019. To wyświetlacz o proporcjach 21:9 i rozdzielczości 1644 x 3840 pikseli.

Sony Xperia 2 5G kiedy premiera plotki przecieki wycieki specyfikacja techniczna

Sony Xperia 2 będzie próbowała ratować spadającą sprzedaż smartfonów Japończyków

Sony Xperia 2 to smartfon, którym firma będzie pewnie próbowała po raz kolejny podjąć walkę z konkurencją na rynku. Jak dobrze wiemy, sprzedaż telefonów Japończyków cały czas spada. Dlatego firma musi szukać nowych sposobów na pozyskanie klientów. Czy jednak będzie w stanie zrealizować taki cel? Trudno powiedzieć, bo o wszystkim zadecydują możliwości smartfona, jego specyfikacja i przede wszystkim cena. To informacje, które na razie nie są znane. Szczegóły powinniśmy jednak poznać bliżej wrześniowych targów IFA 2019.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło: Sumahoinfo

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij