Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel 4 na pierwszych zdjęciach

Google Pixel 4 ma premierę dopiero za kilka miesięcy. Tymczasem już teraz wiemy, jak ma mniej więcej wyglądać. Najpierw zobaczyliśmy rendery Onleaks. Potem wygląd potwierdziło samo Google. Teraz mamy okazję zobaczyć dwa zdjęcia. Pixel 4 ma aparat trochę podobny do tego, który trafi do iPhone’ów na 2019 rok.

Google Pixel 4 jest w przygotowaniu i jeden z prototypów mogliśmy zobaczyć na renderach Onleaks. Niedawno sam gigant z Mountain View potwierdził wygląd plecków. Teraz mamy okazję zobaczyć smartfona na dwóch zdjęciach. Ponownie widzimy aparat, który wygląda jak ten mający pojawić się w iPhone’ach na ten rok.

Google Pixel 4 ma aparat fotograficzny z dwoma obiektywami. Wiemy, że pod uwagę brany był nawet trzeci, ale wygląda na to, że z pomysłu jednak zrezygnowano. Kamera umieszczona jest na wysepce z zaokrąglonymi narożnikami. Jest też dioda doświetlającą LED oraz mikrofon. Wiemy, że czytnika linii papilarnych na pleckach nie ma.

Google Pixel 4 zdjęcia kiedy premiera plotki wycieki przecieki specyfikacja techniczna aparat Google Pixel 4 zdjęcia kiedy premiera plotki wycieki przecieki specyfikacja techniczna aparat

Google Pixel 4 to smartfon, który zapowiada się ciekawie. Szczegóły aparatu nie są jednak znane. Sam gigant z Mountain View zajawił go jako bardzo ciekawy i warty wyczekiwania. Nie wiadomo jednak, jakie połączenie obiektywów tu wykorzystano. To wyjaśni się z czasem.

Google Pixel 4 zapewne otrzyma konkretny aparat

Możemy się domyślać, że Google Pixel 4 dostanie aparat o sporych możliwościach. Firma już w przeszłości udowadniała, że jest w stanie nawet z jednym obiektywem dotrzymać kroku czołówce producentów smartfonów pod kątem kamer. Dlatego dodanie drugiego obiektywu powinno zapewnić jeszcze większe możliwości. Nie pozostaje nic innego, jak wyczekiwać kolejnych przecieków. Tych do premiery będzie jeszcze bardzo dużo.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij