Udostępnij
Tweetnij

Następny Samsung Galaxy Fold może znacząco różnić się od oryginału

Samsung Galaxy Fold 2 to składany smartfon, którego premiera pewnie prędko się nie odbędzie. Tymczasem Koreańczycy już składają kolejne wnioski na patenty, które mogą uchylać nam rąbka tajemnicy. Samsung w kolejnym smartfonie Galaxy Fold może wprowadzić zmiany. Może pojawić się przeprojektowany nowy zawias.

Samsung Galaxy Fold 2 to nie jest smartfon, którego zobaczymy w tym roku. Obecnie cały czas czekamy na pierwszą generację urządzenia. Data jej premiery na razie nie jest znana. Tymczasem Koreańczycy składają kolejne wnioski na design składanych smartfonów. Schematy pochodzącego z jednego z nich widzicie poniżej.

Nie wiadomo, czy Samsung opracował ten projekt z myślą o Galaxy Fold 2, ale jest to możliwe. Widzimy, że pojawia się przeprojektowany zawias łączący obie części, który będzie miał rozsuwany mechanizm. Pojawia się element blokujący całość. Pewnie po to, aby rozłożony ekran nie ulegał jakimś przesunięciom.

Samsung Galaxy Fold 2 kiedy premiera wygląd design plotki przecieki wycieki Samsung Galaxy Fold 2 kiedy premiera wygląd design plotki przecieki wycieki

Samsung Galaxy Fold 2 może wyglądać jeszcze inaczej

Warto mieć na uwadze, że Samsung Galaxy Fold 2 może zostać zaprojektowany jeszcze inaczej. Koreańczycy złożyli także wnioski na inne patenty. Jest zbyt wcześnie, aby mówić o tym, który projekt zostanie wybrany. To będzie również zależało od odbioru rynkowego tegorocznego modelu, który cały czas nie trafił do sprzedaży.

Samsung wprowadził jednak poprawki. Wiemy, że folia na ekranie Galaxy Fold została zmodyfikowana, a szczelina zawiasu ma być mniejsza. Już niedługo powinniśmy poznać nową datę premiery. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że składany smartfon trafi na rynek już w czerwcu.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z kwietnia

źródło: Patentlymobile

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij